M jak miłość, odcinek 1599: Wyrodna matka Poli będzie śledzić Kamila! Weźmie go na litość, a potem zaatakuje

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1599: Wyrodna matka Poli będzie śledzić Kamila! Weźmie go na litość, a potem zaatakuje

M jak miłość, odcinek 1599: Wyrodna matka Poli będzie śledzić Kamila! Weźmie go na litość, a potem zaatakuje

W 1599 odcinku "M jak miłość" wyrodna matka Poli (Hania Nowosielska) zacznie nękać Kamila (Marcin Bosak). Weronika (Ewelina Kudeń-​Nowosielska) już nie tylko zaczai się pod domem - zobaczymy, że przemyślała sprawę i wedrze się do życia dawnego kochanka sposobem. I właśnie w 1599 odcinku "M jak miłość" matka Poli stanie w drzwiach Kamila bezbronna z wielkim błaganiem o pomoc. Wygląda na to, że Kamil jej uwierzy i wróci do układania rodzinnego życia z Anitą (Melania Grzesiewicz) i córką. Jednak widzowie zobaczą, że kiedy już nikt nie będzie na Weronikę patrzył, pokaże wszystkim na co ją stać...

"M jak miłość" odcinek 1599 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1599 odcinku "M jak miłość" wyrodna matka Poli wróci do gry! Pewnego pięknego dnia stanie w drzwiach nowego domu Kamila i zamiast złorzeczyć, zrobi minę biednego kotka i zacznie błagać o pomoc! Na razie jeszcze nie jest pewne, czy problemy matki Poli będą prawdziwe, czy wymyśli je na potrzeby spisku. Ale ważne jest, że to zadziała! - Mam bardzo duże problemy. Musisz mi pomóc! - powie przerażona Weronika Kamilowi. 

Ujawniamy, że Kamil w 1599 odcinku "M jak miłość" nie zatrzaśnie byłej kochance drzwi przed nosem i wysłucha jej do końca. A podła matka Poli potrafi być przekonująca. Na koniec przemowy Weroniki Gryc w milczeniu przytaknie ruchem głowy, czym potwierdzi, że jej pomoże!

Nie przegap: QUIZ. Jak dobrze znasz dzieci z M jak miłość? Pochwal się wynikiem 7/12!

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

Niestety, nawet tak szczwany lis, jak Kamil 1599 odcinku "M jak miłość" da się nabrać podłej matce Poli. Najwyraźniej będzie miała silne argumenty, które przekonają go, że trzeba kobiecie pomóc. Czyżby chodziło o dobro Poli?

- Mam dla ciebie informację! Ciocia chwilkę z nami... pomieszka! - powie Kamil szczęśliwej córce w 1599 odcinku "M jak miłość". Tej samej nocy Gryc zdobędzie się na odwagę i ostatecznie uwiedzie Anitę! A co w tym czasie będzie robiła jego była kochanka?

Weronika od 1599 odcinka "M jak miłość" zacznie śledzić Kamila i jego rodzinę. Przyczajona kobieta w samochodzie, w ciemnych okularach będzie wszystko, co się dzieje u Gryca, bacznie obserwować. Można powiedzieć, że będzie znała każdy jego ruch! Jak to wykorzysta przeciw Kamilowi i Anicie? Przekonamy się niebawem!

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze