M jak miłość, odcinek 1597: Franka będzie nalegać na ślub z Pawłem! Postawi jednak jeden warunek

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1597: Franka będzie nalegać na ślub z Pawłem! Postawi jednak jeden warunek

M jak miłość, odcinek 1597: Franka będzie nalegać na ślub z Pawłem! Postawi jednak jeden warunek

2021-09-09 14:26

W 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Franka (Dominika Kachlik) już nie będzie mogła doczekać się aż weźmie ślub z Pawłem (Rafał Mroczek). Prężna góralka już będzie planować termin ślubu w ogóle nie myśląc o zagrożeniach, jakie czyhają na nich ze strony Krzyśka (Michał Chruściel) i Majki (Laura Samojłowicz), którzy będą starać się, aby on nigdy się nie odbył! W 1597 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Zduński zgodzi się na jak najszybszy ślub, ale jego narzeczona postawi jeden warunek, który Paweł będzie musiał spełnić, jeżeli naprawdę chce, aby została jego żoną!

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Franka i Paweł nie zaznają spokoju, a wszystko zacznie się już w 1597 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, kiedy znów da o sobie znać Krzysiek, który w finale sezonu obiecał sobie, że nigdy nie dopuści do ślubu swojej byłej ze Zduńskim. Bandyta powoli zacznie realizować swój chory plan i ześle na Pawła policję, jednak na szczęście Zduńskiemu uda się z tego wywinąć. Także w 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach do Pawła zacznie wydzwaniać tajemnicza kobieta, która będzie go również śledzić, a finalnie nawet zapozna się z Franką, która poczęstuje ją posiłkiem. Szybko okaże się, że dręczycielką Pawła jest Majka - jego była narzeczona, która nie wytrzymała z zazdrości o Magdę (Anna Mucha) i zerwała zaręczyny! Teraz wróci i podobnie jak Krzysiek będzie próbowała zniszczyć szczęście Zduńskiego i prężnej góralki.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1600: Marcin przekaże Barbarze tragiczne wieści! Seniorka nie będzie mogła się z tym pogodzić

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

To wszystko sprawi, że w 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Franka na poważnie zacznie już myśleć o ślubie z Pawłem, do którego na początku miała wiele wątpliwości. Przypomnijmy, że początkowo góralka nie przyjęła oświadczyn Zduńskiego, gdyż myślała, że zrobił on to tylko przez jej stryja Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk), jednak gdy Paweł zapewnił ją o szczerości swoich uczuć zgodziła się wyjść za niego za mąż! Już w 1597 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Franka zacznie planować ich ślub, ale żeby w ogóle do niego doszło postawi jeden warunek!

- Do tej pory Franka sobie tego ślubu absolutnie nie wyobrażała. Ważne dla niej jest to, aby też pojawiła się jej rodzina i też, żeby te rodziny się poznały - zdradziła w "Kulisach M jak miłość" Dominika Kachlik, dając jasno do zrozumienia, że tylko w ten sposób zgodzi się wyjść za Pawła za mąż.

- Zawsze taka iskierka czegoś nowego, a w tym przypadku tej góralskiej tradycji, tych góralskich strojów, muzyki. No to jest coś wyjątkowego - powiedział również w "Kulisach M jak miłość" Rafał Mroczek, po którego wypowiedzi możemy stwierdzić, że nie będzie miał zupełnie nic przeciwko warunkowi, jaki postawiła jego ukochana i bardzo chętnie wyprawi ogromne wesele, na którym obie rodziny będą mogły się poznać.

Zobacz także: Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

Już w 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach okaże się, że Paweł faktycznie zgodził się na żądania Franki, która już będzie myślała o ich terminie ślubu! Zasmucona przyzna, że czas oczekiwania na fajną góralską knajpę może wynosić nawet dwa lata, jednak Paweł nie będzie chciał tyle czekać i oznajmi jej, że może ożenić się z nią choćby jutro! W 1597 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej góralka obieca mu, że poruszy niebo i ziemię, aby jak najszybciej stać się jego żoną na oczach swojej ukochanej rodziny z Bukowiny Tatrzańskiej!

- Co kombinujesz? - zapyta zadowolony Paweł.

- Musimy ustalić termin ślubu. Niestety wszystkie knajpy w Bukowinie mają zajęte terminy nawet dwa lata do przodu - powie zasmucona.

- Dwa lata? Tyle mam czekać? Nigdy w życiu - odpowie z uśmiechem i delikatnie pocałuje Frankę.

- W takim razie porozmawiam z ciotką i zobaczę, co da się zrobić - obieca mu Franka.

- To kombinuj. Choćby na jutro - rzuci uśmiechnięty, czym mocno zszokuje swoją wybrankę!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1594: Franka (Dominika Kachlik), Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594. Barbara (Teresa Lipowska), Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze