M jak miłość, odcinek 1596: Łukasz będzie umierał ze strachu o matkę! Marta tylko synowi wyzna, że jest z nią bardzo źle!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1596: Łukasz będzie umierał ze strachu o matkę! Marta tylko synowi wyzna, że jest z nią bardzo źle!

M jak miłość, odcinek 1596: Łukasz będzie umierał ze strachu o matkę! Marta tylko synowi wyzna, że jest z nią bardzo źle!

W 1596 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) wróci z Berlina zaalarmowana złymi wieściami na temat Ani (Gabriela Świerczyńska). Ponieważ jednak nie będzie mogła dodzwonić się, ani do córki, ani do syna pojedzie tam, gdzie będzie miała pewność zastać choć jedno z dzieci. I nie zawiedzie się - Łukasz (Jakub Józefowicz) w szpitalu ucieszy się na widok matki. jednak radość nie potrwa długo - młody Wojciechowski zauważy, że Marta jest w strasznym stanie! Czy syn 1596 odcinku "M jak miłość" pierwszy rozpozna ostrzegawcze sygnały pogorszenia stanu zdrowia matki? Do czego przyzna mu się Marta? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Marta spotka się z Łukaszem, aby dowiedzieć się więcej, co tak naprawdę dzieje się z Anią. Żadne z dzieci nie będzie odbierało od niej telefonu, więc Wojciechowska uzna, że najłatwiej znajdzie syna w szpitalu. Łukasz szybko wyprowadzi stamtąd matkę - zaprosi ją na kawę, bo nie będzie chciał, żeby przypadkiem spotkała się z którymś z Argasińskich...

Kiedy matka z synem w 1596 odcinku "M jak miłość" usiądą już w kawiarni, uwadze Wojciechowskiego nie umknie, że Marta bardzo źle wygląda. Młody fizjoterapeuta od razu zacznie podejrzewać, że ze zdrowiem Marty dzieje się coś niepokojącego. Czy Marta wyzna mu całą prawdę? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

M jak miłość. Śmiertelnie chory Dawid przejdzie totalną przemianę?! Nawet Basia go już nie pozna

Na pewno na stan Marty w 1596 odcinku "M jak miłość" będzie miał wpływ stres, jaki wywołają poważne kłopoty z jej 16-letnią córką. Co gorsze, właśnie w tym samym odcinku Ania zaginie!

Łukasz i Marta w 1596 odcinku "M jak miłość" przy kawie zadzwonią razem do Katii (Joanna Jarmołowicz) i zobaczą rosnącą "jak na drożdżach" Natalkę. Przy tej okazji syn wyzna mamie, że ma zamiar wziąć urlop i wyjechać do nich na kilka tygodni i "przewietrzyć głowę". Marta zapyta, czy u niego wszystko w porządku. 

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

- W porządku - odpowie Łukasz ze smutnym uśmiechem. - Za to, mamo ty, nie obraź się, ale wyglądasz na wycieńczoną!

- Bo jestem! Miałam koszmarną podróż, a ta sytuacja z Anią bardzo mnie martwi - odpowie mu Marta zmęczonym głosem. - Ja bym się tak bardzo nie przejmował. Jak dla mnie to typowe zagwozdki nastolatki... - Łukasz spróbuje pocieszyć mamę. Jednak na próżno...

Jak wycieńczona Marta poradzi sobie w w 1596 odcinku "M jak miłość" z zaginięciem Ani? Co gorsze, niedługo później Wojciechowska zobaczy na własne oczy, czyją kochanką jest Patrycja (Alżbeta Lenska)... Pewne jest jedno: Łukasz zacznie się o mamę bardzo poważnie martwić! Czy to dlatego zaprosi ją i Anię, aby zamieszkały u niego, aby mieć Martę i siostrę na oku? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze