M jak miłość, odcinek 1596: Ania ucieknie z domu do Berlina! Tylko Marta może sprowadzić ją z powrotem

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1596: Ania ucieknie z domu do Berlina! Tylko Marta może sprowadzić ją z powrotem

M jak miłość, odcinek 1596: Ania ucieknie z domu do Berlina! Tylko Marta może sprowadzić ją z powrotem

W 1596 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) nagle zniknie i szybko okaże się, że dziewczyna uciekła z domu. Wojciechowska jest od pewnego czasu śmiertelnie zakochana w wychowawcy, Adamie Wareckim (Wojciech Świeściak). Z kolei on świata nie widzi poza jej macochą, Magdą (Anna Mucha). Ostatecznie nastolatka, załamana odrzuceniem przez nauczyciela uzna, że jej miejsce jest jak najdalej stąd. W tym celu pożyczy pieniądze od Maćka (Franciszek Przanowski) i kupi bilet do Berlina. Kiedy Ania znajdzie się na dworcu, Marta (Dominika Ostałowska) zacznie jej szukać... Czy zdąży i w 1596 odcinku "M jak miłość" sprowadzi dziecko do domu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)?

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" miłość Ani do Wareckiego osiągnie niebezpieczny poziom. Nastolatka napiszę do wychowawcy pełen wzruszających wyznań list miłosny, a kiedy będzie czekać na jego reakcję, zobaczy go z Magdą. I choć spotkanie Wareckiego z Budzyńską będzie spowodowane m.in. tym listem miłosnym, Ania śledząc Adama zdobędzie "koronny dowód" jego zdrady i załamie się.

Kiedy w Polsce znienacka w 1596 odcinku "M jak miłość" pojawi się Marta nie będzie mogła dodzwonić się do córki. A właśnie z powodu niepokojących wieści na jej temat rzuci kontrakt w Niemczech i wróci na stałe do Warszawy. Czy odnajdzie zagubioną Anie, która z jednym plecakiem i biletem do Berlina wyruszy w świat?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1599: Kamil oświadczy się Anicie tylko po to, żeby ją upić i zaciągnąć do łóżka! Magdzie przyzna się co się tam dzieje

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Przerażona brakiem kontaktu z córką Marta w 1596 odcinku "M jak miłość" pojawi się w kancelarii byłego męża i oznajmi mu, że Ania zniknęła.

- Nie mogę skontaktować się z Anią - powie Budzyńskiemu załamana Marta.

Budzyński w odpowiedzi w 1596 odcinku "M jak miłość" natychmiast spróbuje skontaktować się z Anią, a kiedy to nic nie da, zadzwoni do Maćka. 

- Czy Ania jest teraz w domu? - zapyta Andrzej syna Magdy.

- Niedawno była. Pożyczyła ode mnie parę stówek, zgarnęła jakieś rzeczy i wybyła - Maciek nie będzie miał dobrych wieści dla ojczyma.  

U Basi jej nie ma, sprawdzałam. Wzięła pieniądze, rzeczy, co ona chce zrobić?! - Marta będzie coraz bardziej przerażona. 

W tym momencie 1596 odcinka "M jak miłość" do kancelarii wbiegnie Magda. - Co się dzieje? - zapyta kiedy zobaczy w 1596 odcinku "M jak miłość" miny męża i jego byłej żony. 

- Ania gdzieś zniknęła - odpowie jej szczerze Budzyński.

- A, to może mieć związek z tym... - Magda wręczy Marcie list miłosny, który Ania napisała do Wareckiego.  

Faktycznie, to będzie miało związek "z tym" w 1596 odcinku "M jak miłość". Ania po wyjściu z domu pojedzie na Dworzec Centralny i kupi bilet do Berlina. Czy Marta zdąży do córki, zanim ona pojedzie jej szukać za zachodnią granicą?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1600: Wstrząsający dramat Barbary. Stanie twarzą w twarz z nowym Mateuszem i pęknie jej serce. Wszyscy będą płakać

Najnowsze