M jak miłość, odcinek 1596: Ania będzie udawała Magdę! Zrobi się na macochę tylko w jednym celu

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1596: Ania będzie udawała Magdę! Zrobi się na macochę tylko w jednym celu

M jak miłość, odcinek 1596: Ania będzie udawała Magdę! Zrobi się na macochę tylko w jednym celu

Ania w 1596 odcinku "M jak miłość" przejdzie samą siebie! Córka Marty (Dominika Ostałowska) i pasierbica Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z zazdrości o swojego wychowawcę (Wojciech Świeściak) okaże się zdolna do śledzenia, prześladowania i kłamstwa. Ale, że zacznie się podszywać za Magdę (Anna Mucha) - tego nikt by się nie spodziewał! Ania (Gabriela Świerczyńska) użyje starej kobiecej sztuczki, aby otumanić swojego wychowawcę i wpłynąć na przekierowanie jego uczuć z Magdy na 16-letnią uczennicę... Co zrobi Ania, aby upodobnić się do pięknej i seksownej macochy? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1596 odcinku "M jak miłość" i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Początek 1596 odcinka "M jak miłość" będzie należał do Ani. Pasierbica Budzyńskiego powita widzów wdzięcząc się do aparatu swojego telefonu - pięknie ubrana i umalowana nastolatka faktycznie będzie wyglądać prześlicznie. Ale już za moment na robieniu selfie przyłapią Anię Budzyńscy, którzy po cichu skradną się do kuchni. Dziewczyna ani na chwilę nie straci pewności siebie, kiedy ich zobaczy - pięknie uśmiechnie się i zaproponuje im poranną kawę. Zszokowani Magda i Andrzej nie będą mieli pojęcia co odkryją za chwilę...

W 1596 odcinku "M jak miłość" Ania zrobi absolutnie wszystko, aby Adam Warecki ją pokochał. Do czego jest zdolna zakochana 16-latka? Do kłamstw, udawania, śledzenia i ucieczki z domu. Ale, że do podszywania się pod piękną macochę też?

Nie przegap: Ula z M jak miłość pożegnała się z rodziną! Szczere wyznanie Igi Krefft – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

- To nie są moje perfumy? - zdziwi się Magda, kiedy podjedzie blisko Ani. 

Nastolatka w 1596 odcinku "M jak miłość" nie skomentuje podejrzeń macochy ani słowem i zapyta, czy nalać jej kawy. Spokój i uśmiech dziewczyny lekko "znieczulą' rodziców, którym nawet na myśl nie przyjdzie co się za chwilę wydarzy. 

Piękna i "pachnąca Magdą" Ania uda się do szkoły i wręczy Wareckiemu list miłosny. A następnie zacznie go śledzić i szybko zobaczy go z Magdą... Co się wydarzy potem? Z Anią będzie naprawdę bardzo źle i nie zapowiada się na to, aby w 1596 odcinku "M jak miłość" jej problemy miały się skończyć.  

Zobacz koniecznie: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze