Ula z M jak miłość pożegnała się z rodziną! Szczere wyznanie Igi Krefft – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Ula z M jak miłość pożegnała się z rodziną! Szczere wyznanie Igi Krefft – ZDJĘCIA, WIDEO

Ula z M jak miłość pożegnała się z rodziną! Szczere wyznanie Igi Krefft – ZDJĘCIA, WIDEO

Ula z "M jak miłość" po raz ostatni widziała się z rodziną! Niesamowicie szczerze wyznanie o pożegnaniu zelektryzowało fanów Igi Krefft na jej profilu na Instagramie! Aktorka, grająca od 12-go roku życia uwielbianą przez fanów Mostowiakównę, niedawno zdradziła, że od lat cierpi na depresję i uratowały ją dopiero psychotropy. Teraz wnuczka Barbary (Teresa Lipowska), siostra Mateusza (Krystian Domagała) i żona Bartka Lisieckiego (Arkadiusz Smoleński) z "M jak miłość" podzieliła się z fanami bardzo ważnym w jej życiu momentem. Kiedy zobaczy znów swoją rodzinę? Nie wiadomo! Jaki przełom nastąpił u Igi Krefft - zobacz koniecznie na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Iga zdobyła się na kolejne szczere wyznanie. Co to oznacza dla jej serialowej Uli?

 Ula w "M jak miłość" jest zagrożona osobistym przeżyciem wielkiej, rodzinnej traumy. Adoptowana z domu dziecka wnuczka Barbary prawdopodobnie sama będzie musiała adoptować dziecko! Starania Uli i Bartka o dziecko już na początku nowego sezonu serialu okażą się bardzo trudne i możliwe jest, że któreś z nich okaże się bezpłodne. Czy Ula będzie musiała przeżyć własną traumę, aby uratować życie porzuconemu przez własnych rodziców dziecku?

Wiele na to wskazuje - już w 1595 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek podejmą decyzję, aby o pomoc w zapłodnieniu Uli udać się do się do lekarza. Lisieckich czeka cała seria badań i być może utrata nadziei... Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - jest wysoce prawdopodobne, że Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko!  

Nie przegap: Przepiękna Iza z M jak miłość zachwyca w nowej ramówce konkurencji! Przy Adrianie Kalskiej zabrakło najważniejszej osoby - WIDEO, ZDJĘCIA 

Ula z M jak miłość pożegnała się z rodziną! Szczere wyznanie Igi Krefft – WIDEO
M jak miłość. Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram

Z kolei w życiu prywatnym, grającej Ulę w "M jak miłość" Igi Krefft również wydarzył się przełom. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć wszystkim, że od lat cierpi na depresję i nerwicę. Pomogły jej dopiero leki psychotropowe i psychoterapia - po pomoc zgłosiła się dopiero wtedy, kiedy już było z nią bardzo źle...

Teraz Ula z "M jak miłość" wydaje się czuć już bardzo dobrze, a wakacje 2021 postanowiła poświęcić licznym podróżom. W związku z tym ma naprawdę mało czasu na spędzanie czasu z najbliższymi. 

- Moli drodzy, mój weekend dobiegł końca. Uciekłam z Trójmiasta na chwilę, aby się zobaczyć z moją rodzinką, bo nie wiem kiedy znowu będę mogła ich zobaczyć... - wyznała Krefft na swoim profilu na Instagramie. 

Gwiazda "M jak miłość" opowiedziała też, jak wylicza każdą minutę na przygotowanie się do kolejnego wyjazdu, spakowanie i inne zwyczajne rzeczy. Krefft pokazuje też swoją fryzurę w wielkim nieładzie, ale wydaje się tym faktem mocno wyluzowana. Zobacz, jak wygląda i co wyznaje Iga Krefft na swoim profilu na Instagramie - WIDEO!

Zobacz koniecznie: BrzydUla 2, odcinek 155: Marek zaszaleje z modelką, a potem wróci do Uli?! Dobrzańska nie odkryje krętactwa męża - ZDJĘCIA

Najnowsze