M jak miłość, odcinek 1595: Marzenie Szymka spełni się w Grabinie! Syn Marcina i Izy długo na to czekał - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1595: Marzenie Szymka spełni się w Grabinie! Syn Marcina i Izy długo na to czekał - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1595: Marzenie Szymka spełni się w Grabinie! Syn Marcina i Izy długo na to czekał - ZDJĘCIA

2021-09-06 20:42

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach pojawi się nadzieja dla Izy (Adrianna Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski! Chodakowska przyjedzie z Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński) na krótki urlop do Grabiny, gdzie wydarzą się cuda! W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Szymek spotka kogoś, kto dużo zmieni w ich życiu. Syn Marcina od razu uwierzy w dobrą wróżbę i wcale się nie pomyśli, gdyż faktycznie za chwilę się ona spełni! Chłopiec nie będzie mógł uwierzyć w swoje szczęście, że spełnia się jego marzenie.

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach kryzys w związku Izy i Marcina będzie dalej trwał. Drań Bosacki (Dariusz Kordek) osiągnął swój cel i doszczętnie zniszczył ich małżeństwo w zemście za to, że Marcin przyczynił się do jego rozwodu i pozbawił go dostatniego życia pod garnuszkiem żony. Zmontował pseudo seks taśmy, na których Iza zabawia się z Michałem (Paweł Deląg) i wmówił Chodakowskiego, że jego żona go zdradziła. Niestety Marcin dał się zmanipulować i uwierzył we wszystko, co zobaczył na otrzymanym filmiku i zgotował Izie piekło.

W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Chodakowska będzie miała już serdecznie dość chorobliwej zazdrości swojego męża i nieprzyjemnej atmosfery, jaka w ostatnim czasie panowała w ich domu i postanowi wyjechać do Grabiny, aby choć na chwilę nie myśleć o problemach życia codziennego. Iza weźmie kilka dni wolnych w pracy i razem z Mają i Szymkiem wybierze się w odwiedziny do nestorki rodu Mostowiaków.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Iza z dziećmi wybiorą się na spacer, jednak pogoda nie będzie ich rozpieszczać. Nagle na ich drodze stanie dwójka mężczyzn, która szczególnie zwróci uwagę Szymka. Panowie będą ubrani na czarno, co zaciekawi młodego Chodakowskiego, który nie będzie miał pojęcia, kim oni są.

- Mamo, mamo, mamo – zacznie krzyczeć Szymek.

- Co się dzieje? – spyta przejęta Iza.

- Patrz, jacy dziwni panowie – powie syn Marcina.

W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Iza wytłumaczy dzieciom, że na ich drodze stanęli kominiarze i że jest to bardzo dobry znak, gdyż ci panowie przynoszą dużo szczęścia. Sama na chwilę zapomni o problemach i tak jak dzieciaki uwierzy, że ich spotkanie sprawi, że może w końcu wszystko zacznie się układać.

- Nie pokazuj palcem. Cichutko. Nie wiesz, kto to? To są kominiarze. Nie widziałeś nigdy kominiarza? Ci panowie czyszczą kominy i podobno przynoszą szczęście. Tylko, że jak się ich zobaczy trzeba się od razu złapać za guzik, bo inaczej nie zadziała.

- Zdążyłem, zdążyłem – ucieszy się Szymek podobnie jak Majka.

- No to super. W takim razie będziemy mieć dużo szczęścia dzisiaj – powie z nadzieją Iza i wcale się nie pomyli!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1595: Kominiarze

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1595: Kominiarze

Jeszcze w 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach kominiarze faktycznie przyniosą szczęście rodzinie Chodakowskich! W Grabinie zjawi się Marcin, który nawet nie będzie świadomy, ze Iza z dziećmi przebywają u Barbary, gdyż sam złoży jej wizytę z powodu zaginionego Mateusza (Krystian Domagała). Dopiero pod koniec rozmowy nestorka rodu przyzna się, że jest u niej jego żona i dzieciaki. W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, gdy Szymek i Maja zobaczą samochód Marcina, to uwierzą, że wróżba faktycznie się spełniła i szczęście ich nie opuści. Młody Chodakowski aż oszaleje z radości, gdy zobaczy tatę w Grabinie!

- Szymek, ale ty nie musisz cały czas trzymać się za guzik – zaśmieje się Iza.

- Ale jak puszczę, to nie będę miał szczęścia – jeszcze nie skończy dobrze zdania, a szczęście już do niego przyjdzie!

Po chwili w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Szymek i Maja zobaczą samochód Marcina i uwierzą, że dobra wróżba faktycznie się spełniła. Dzieciaki, czym prędzej wbiegną do domu i rzucą się Chodakowskiemu na szyję. Szymek aż oszaleje z radości!

- Tato, wiesz kogo widziałem komiminiarza – powie zadowolony Szymek.

- Chyba kominiarza szkrabie – poprawi go Marcin.

- Nawet dwóch. Cały czas trzymałem się za guzik. Mama miała rację. Oni mi przynieśli szczęście. Zabierzesz nas do domu? – spyta pełen nadziei.

- A bo przyjechałem i szczęście było, tak? Najpierw porozmawiamy z mamą, a potem wszystko ustalimy, dobrze? – powie szczęśliwy i ucałuje dzieci.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

M jak miłość, odc. 1595: Iza (Adrianna Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1595: Iza (Adrianna Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość, odc. 1595: Marcin (Mikołaj Roznerski), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1595: Marcin (Mikołaj Roznerski), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze