M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz dostanie przerażające wieści od Ani! Nie zdoła ocalić siostry

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz dostanie przerażające wieści od Ani! Nie zdoła ocalić siostry

M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz dostanie przerażające wieści od Ani! Nie zdoła ocalić siostry

2021-05-24 11:17

W 1593 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) przeżyje prawdziwy koszmar. Pobiegnie do Łukasza (Jakub Józefowicz), któremu przekaże dramatyczne wieści. W takim stanie chyba jeszcze nigdy nie widział siostry. Roztrzęsionej Ani trudno będzie wyjaśnić bratu sytuację. A za wszystko obwini Magdę (Anna Mucha)! Marta (Dominika Ostałowska) nigdy by nie przypuszczała, że jej dzieci mają takie problemy, a ona nic o tym nie wie! Łukasz oniemieje po rewelacjach nastolatki.

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Ania dowie się, że Magda ją oszukała i przyłapie ją z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak). Chwilę wcześniej w "M jak miłość" pokłóci się z Damianem (Olivier Proctor), bo chłopak zarzuci jej, że nie zachowuje się normalnie.

- (...) Ten gość broni się przed tobą rękami i nogami, a ty mu się nadal narzucasz. Nie jest ci głupio? - powie ostro Damian.

- Ten gość, jak go nazwałeś, jest sto razy lepszy od ciebie, sto razy inteligentniejszy i wiesz co? W końcu ktoś mi imponuje - odpysknie Ania, a chwilę później w 1593 odcinku "M jak miłość" przeżyje szok, bo zauważy Adama w towarzystwie świetnie bawiącej się Magdy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

M jak miłość: Kamil uwiedzie Anitę, ale i tak nie będzie jej wierny. Koszmarny dowcip Gryca przerazi wszystkich

W 1593 odcinku "M jak miłość" Ania wścieknie się na widok Magdy i nauczyciela. Wpadnie w szał i pobiegnie wypłakać się Łukaszowi/. Brat przerazi się na widok załamanej siostry, która przekaże mu okropne wieści. Będzie całkiem załamana.

- Anka nie płacz, tylko powiedz mi co się stało - powie Wojciechowski.

- Adam zakochał się z Magdzie, a ona bawi się jego kosztem i robi mu wodę z mózgu - wyrzuci z siebie Budzyńska.

- Ale jaki Adam?

- Mój nauczyciel

- Co ty w ogóle gadasz 

- Widziałam na własne oczy. Nieważne. Mogę zostać u ciebie na noc? Nie chcę wracać do ojca i Magdy, nie będę z nią mieszkała, nie ma mowy.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

Łukasz w 1593 odcinku "M jak miłość" usłyszy od siostry okropne wieści. W domu Budzyńskich nie będzie się działo najlepiej. Łukasz wręcz nie uwierzy, że siostra naprawdę opowiada mu o dziwnej relacji Magdy i nauczyciela, w którym zakochała się Ania. Budzyńska w "M jak miłość" nie podda się i przyjdzie do mieszkania Łukasza, by pomówić z pasierbicą. Postara się wyjaśnić Ani całą sytuację, ale niestety to nie będzie takie proste. Nastolatka będzie bardzo zraniona, a Łukasz przerazi się stanem siostry i całą sytuacją. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze