M jak miłość, odcinek 1592: Naćpany Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! Dopiero teraz zacznie się bać psychola

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1592: Naćpany Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! Dopiero teraz zacznie się bać psychola

M jak miłość, odcinek 1592: Naćpany Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! Dopiero teraz zacznie się bać psychola

2021-05-18 21:44

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) przejdzie samego siebie! Już wiadomo, że chłopak jest nieobliczalny i zdolny chociażby do kradzieży czy kłamstw. W 1592 odcinku "M jak miłość" przerazi jednak Basię (Karina Woźniak), która do tej pory nie zauważała za bardzo jego podłej i szemranej natury. Nastolatek wykorzysta nieobecność rodziców, zaprosi do siebie młodą Rogowską, zorganizuje narkotyki i naćpa się! Basia nie będzie wiedziała co zrobić w obecności naćpanego Dawida, który poczęstuje ją używkami. To skończy się fatalnie!

"M jak miłość" odcinek 1592 - wtorek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid wykorzysta wyjazd Olgi (Małgorzata Lewińska) i wyjście z domu Mariusza (Tomasz Lulek). Zaprosi niewinną dziewczynę do siebie na noc i przyszykuje dla niej coś specjalnego. "Coś specjalnego" w wydaniu młodego Jaszewskiego nigdy nie skończyło się dobrze i tak też będzie tym razem! Nastolatek wciągnął już Basię w m.in. kradzież auta, wypadek, kłamstwa czy namówił ją do wyciągnięcia pieniędzy z portfela Artura (Robert Moskwa). Już wiadomo, że w 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid przejdzie samego siebie.

- Tak jak mówiłem, nikogo nie ma. Będziemy sami przez całą noc - powie nastolatek otwierając Basi furtkę i zapraszając ją do siebie.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość" zaplanuje Basi niezapomniany wieczór. Nastolatka wymknie się z domu tylko po to, by być z nim sam na sam. Nie wie jednak, jakie konsekwencje spotkają ją za ten czyn. Cwany Dawid z "M jak miłość" zorganizuje na wieczór narkotyki i naćpa się w obecności dziewczyny. Zacznie z niego wychodzić niezły psychol. Basia zawsze była nim zauroczona i imponowało jej zachowanie i pewność siebie chłopaka. Tym razem sama zacznie się go poważnie bać! 

- Wiesz, mam taki dar. Umiem wpływać na innych ludzi - powie dziewczynie zamroczony od narkotyków. - (...) Drink nietknięty, blanta nie spróbowałaś, czuję się upokorzony - zacznie manipulować Jaszewski.

Dawid będzie namawiał młodą Rogowską do ćpania razem z nim! W tym czasie Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zorientują się, że córki nie ma w domu...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

W 1592 odcinku "M jak miłość" to Artur zauważy, że Basia znów wywinęła im numer.

- Basia zniknęła - powie Rogowski

- Co? - Przerazi się Barbara (Teresa Lipowska).

Rogowscy skontaktują się z Mariuszem i wparują do domu Jaszewskich. Tam zastaną córkę przy drinku i narkotykach! Tego będzie już za wiele. Dawid tak wpłynął na Basię, że zmieniła się nie do poznania. Przez jakiś czas w "M jak miłość" Marysia i Artur nawet lubili Dawida, bo pokazywał się od tej dobrej strony, a raczej udawał, że taką ma. Teraz sytuacja się zmieni. Przyłapią nastolatków na gorącym uczynku! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze