M jak miłość, odcinek 1592: Naćpany Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! Dopiero teraz zacznie się bać psychola

2021-05-18 21:44 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1592: Naćpany Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! Dopiero teraz zacznie się bać psychola
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1592: Naćpany Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! Dopiero teraz zacznie się bać psychola

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) przejdzie samego siebie! Już wiadomo, że chłopak jest nieobliczalny i zdolny chociażby do kradzieży czy kłamstw. W 1592 odcinku "M jak miłość" przerazi jednak Basię (Karina Woźniak), która do tej pory nie zauważała za bardzo jego podłej i szemranej natury. Nastolatek wykorzysta nieobecność rodziców, zaprosi do siebie młodą Rogowską, zorganizuje narkotyki i naćpa się! Basia nie będzie wiedziała co zrobić w obecności naćpanego Dawida, który poczęstuje ją używkami. To skończy się fatalnie!

"M jak miłość" odcinek 1592 - wtorek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid wykorzysta wyjazd Olgi (Małgorzata Lewińska) i wyjście z domu Mariusza (Tomasz Lulek). Zaprosi niewinną dziewczynę do siebie na noc i przyszykuje dla niej coś specjalnego. "Coś specjalnego" w wydaniu młodego Jaszewskiego nigdy nie skończyło się dobrze i tak też będzie tym razem! Nastolatek wciągnął już Basię w m.in. kradzież auta, wypadek, kłamstwa czy namówił ją do wyciągnięcia pieniędzy z portfela Artura (Robert Moskwa). Już wiadomo, że w 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid przejdzie samego siebie.

- Tak jak mówiłem, nikogo nie ma. Będziemy sami przez całą noc - powie nastolatek otwierając Basi furtkę i zapraszając ją do siebie.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość" zaplanuje Basi niezapomniany wieczór. Nastolatka wymknie się z domu tylko po to, by być z nim sam na sam. Nie wie jednak, jakie konsekwencje spotkają ją za ten czyn. Cwany Dawid z "M jak miłość" zorganizuje na wieczór narkotyki i naćpa się w obecności dziewczyny. Zacznie z niego wychodzić niezły psychol. Basia zawsze była nim zauroczona i imponowało jej zachowanie i pewność siebie chłopaka. Tym razem sama zacznie się go poważnie bać! 

- Wiesz, mam taki dar. Umiem wpływać na innych ludzi - powie dziewczynie zamroczony od narkotyków. - (...) Drink nietknięty, blanta nie spróbowałaś, czuję się upokorzony - zacznie manipulować Jaszewski.

Dawid będzie namawiał młodą Rogowską do ćpania razem z nim! W tym czasie Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zorientują się, że córki nie ma w domu...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

W 1592 odcinku "M jak miłość" to Artur zauważy, że Basia znów wywinęła im numer.

- Basia zniknęła - powie Rogowski

- Co? - Przerazi się Barbara (Teresa Lipowska).

Rogowscy skontaktują się z Mariuszem i wparują do domu Jaszewskich. Tam zastaną córkę przy drinku i narkotykach! Tego będzie już za wiele. Dawid tak wpłynął na Basię, że zmieniła się nie do poznania. Przez jakiś czas w "M jak miłość" Marysia i Artur nawet lubili Dawida, bo pokazywał się od tej dobrej strony, a raczej udawał, że taką ma. Teraz sytuacja się zmieni. Przyłapią nastolatków na gorącym uczynku! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze