M jak miłość, odcinek 1589: Żona Bosackiego wyciągnie go z więzienia! To się źle skończy dla Izy i Marcina - WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1589: Żona Bosackiego wyciągnie go z więzienia! To się źle skończy dla Izy i Marcina - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1589: Żona Bosackiego wyciągnie go z więzienia! To się źle skończy dla Izy i Marcina - WIDEO

2021-04-29 13:41

W 1589 odcinku "M jak miłość" cwany Bosacki (Dariusz Kordek) znów pokaże, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pomimo że miał odpowiedzieć za przestępstwa, on znów wywinie się policji. A wszystko dzięki żonie, która przecież jakiś czas temu w "M jak miłość", sama zgłaszała się do Marcina (Mikołaj Roznerski), by ten pomógł jej z hakami na męża. Wygląda jednak na to, że Chodakowscy mogą się zacząć bać, bo wyjście Jana zza krat poskutkuje wielkimi konsekwencjami dla detektywa i Izy (Adriana Kalska).

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" żona Bosackiego wyciągnie go z więzienia! Wpłaci kaucję i tym sposobem Jan wydostanie się na wolność. Jest to o tyle dziwne, że przecież kobieta sama prosiła Marcina o pomoc w udowodnieniu niewierności męża. Chodakowski jej pomagał, a teraz ona sprowadzi na jego rodzinę tragedię. W "M jak miłość" Bosacki nie odpuści, a nawet można rzec, że po wyjściu zza krat, stanie się jeszcze gorszy! Niemal od razu ruszy na "spotkanie" z Marcinem i rzuci mu w twarz, że spał z Izą. 

- Zliczyłem twoją żonę – powie zły do szpiku kości Jan, co całkowicie wytrąci detektywa z równowagi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość

W 1589 odcinku "M jak miłość" żona Bosackiego nie będzie chyba świadoma, że wypuszczając Jana z aresztu, całkowicie zniszczy i tak już upadające relacje Izy i Marcina! Chodakowski po dowiedzeniu się, że Jan rzekomo spał z Izą, rzuci się na niego i mocno go pobije. Nieco później w "M jak miłość" Marcin przeprowadzi z Izą szczerą rozmowę, a w ich relacji pojawi się światełko w tunelu, które szybko zgaśnie. Chodakowski wyzna żonie, że może zostać w pracy w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg).

- (...) Uświadomiłem sobie, że jeśli wymuszę na tobie to, czego ja chcę zniszczę nasze małżeństwo. A ty mnie znienawidzisz... O ile już tak się nie stało... - powie mężczyzna. 

- To, co się stało z Bosackim, to jest takie apogeum. To nie chodzi o to, że Marcin wierzy, że Iza mogła spać z Bosackim, on po prostu traci panowanie nad sobą i jest niebezpieczny nie tylko dla osób trzecich, ale i samego siebie – dodaje Mikołaj Roznerski w kulisach „M jak miłość”.

Przeczytaj: M jak miłość. Patrycja w ciąży nie ucieknie od Argasińskiego! W ostatniej chwili mąż ją przyłapie i zmusi, by wsypała Łukasza. Uwięzieni ją w ich domu - WIDEO

Chodakowscy w 1589 odcinku "M jak miłość" nie mają co liczyć na spokój. Szczerą rozmowę przerwie pukanie do drzwi, w których Marcin zastanie policję! Okaże się, że Chodakowski będzie aresztowany. Ledwo Jan, przy pomocy żony wyjdzie zza krat, a trafi tam Chodakowski! Iza nie będzie świadoma, że okrutny rywal męża zgłosił pobicie na policję i teraz to Marcin wyjdzie na "tego złego". Paradoks losu okaże się okrutny. Chodakowscy nie mają co liczyć na spokój. Żona Jana chyba nie do końca będzie wiedziała, że wpłacając kaucję, niszczy życie rodziny. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze