M jak miłość, odcinek 1589: Iza w rozpaczy będzie szukać pracy z Szymkiem u boku. Dojdzie do katastrofy!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1589: Iza w rozpaczy będzie szukać pracy z Szymkiem u boku. Dojdzie do katastrofy!

M jak miłość, odcinek 1589: Iza w rozpaczy będzie szukać pracy z Szymkiem u boku. Dojdzie do katastrofy!

W 1589 odcinku „M jak miłość” Iza (Adrian Kalska) będzie starała się zrobić wszystko, aby zadowolić szalejącego z zazdrości Marcina (Mikołaj Roznerski). A z nim będzie coraz gorzej – jak widzimy na WIDEO z „Kulis M jak miłość” Chodakowski będzie żądał od żony, aby rzuciła pracę w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg). Krzyki, awantury, huśtawka emocjonalna i w tym wszystkim kruchutka Iza, która będzie łagodziła wybuchy męża. I, oczywiście zacznie szukać nowej pracy, tyle, że będzie miała z tym coraz większe trudności. Dojdzie do tego, że do jednej z firm Iza będzie zmuszona iść na rozmowę z Szymkiem (Staś Szczypiński), co niestety w 1589 odcinku „M jak miłość” doprowadzi do jeszcze większej katastrofy.

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" Iza podejmie desperackie próby poszukiwania nowej pracy. Żona Marcina będzie się czuła do tego niejako zmuszona - zarówno przez wewnętrzne poczucie winy, ale i przez męża. Jednak próby znalezienia nowego miejsca dla młodej mamy pójda zdecydowanie w złym kierunku...   

- Z jednej strony, wszystko już jest jasne i Marcin chce zaufać Izie. I nawet już jej zaufał, ale on cały czas widzi ten obraz uśmiechającej się Izy do Michała. I teraz zazdrość męczy go tam od samego środka, gryzie, nie jest w stanie gdzieś tego wyrzucić – ujawnił Mikołaj Roznerski motywy postępowania swojego bohatera w „Kulisach M jak miłość”.

- Powinnaś zrezygnować, powinnaś zrezygnować! - będzie wrzeszczał na Izę Marcin w 1589 odcinku „M jak miłość”. I Iza podejmie się tego. Rzuci ukochaną pracę w wydawnictwie i w 1589 odcinku „M jak miłość” zacznie szukać nowej.

- Iza chce zrezygnować ze swojej pracy. Oczywiście, że dużo ją to kosztuje – wyznaje Kalska w „Kulisach M jak miłość”.

- Ty chcesz rzucić, pracę, żeby uspokoić Marcina, tak? - zdziwi się mocno Aneta.

- Iza jest zdesperowana, żeby uratować swoje małżeństwo – mówi Ilona Janyst w „Kulisach M jak miłość”. - Myślę, że mimo wszystko nie powinno się to odbywać kosztem jej. Teraz ona spełnia praktycznie każdą zachciankę Marcina...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1587: Przerażające odkrycie Uli o Tadeuszu. Jego narzeczona zginęła w wypadku, a teraz sadownik z Grabiny wykorzystuje kobiety

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość
M jak miłość odc. 1591. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

- Tak, Marcin widzi starania Izy, ale to jest tak silne w nim wszystko, te emocje tej zazdrości, że on po prostu nie jest w stanie sobie z tym poradzić jako człowiek – przyznaje Roznerski w „Kulisach M jak miłość”.

W 1589 odcinku „M jak miłość” zdesperowana Iza wybierze się na kolejną rozmowę rekrutacyjną z Szymkiem. Nie będzie miała z kim synka zostawić, a dotychczasowe spotkania nie przyniosły jej sukcesu. Może dlatego, że będzie już zbyt zasmucona sytuacją w domu?

Niestety, Szymek w 1589 odcinku „M jak miłość” niechcący przewróci rzeźbę w gabinecie szefowej działu kadr i nic nie wyjdzie z nowej pracy. Iza wstąpi więc po drodze do domu do wydawnictwa, a pisarz znów będzie próbował ją zatrzymać.

Ostatecznie Michał wykona kolejny krok w 1589 odcinku "M jak miłość" i porozmawia z Marcinem, aby uspokoić go, że między nim a Izą do niczego nie doszło. I kiedy już będzie się wydawało, że Marcin wszystko zrozumiał... w drzwiach domu Chodakowskich pojawi się policja, a pan domu zostanie aresztowany!

Czy dramat w domu Izy i Marcina jest jeszcze do opanowania? Czy Iza powinna rzucać pracę u Michała i desperacko szukać nowej, czy przyjąć propozycję Michała i obserwować, co się wydarzy? Jaką decyzję podejmie i co się stanie z Marcinem dowiemy się śledząc wątek od 1589 odcinka „M jak miłość”.

Zobacz także: Barwy szczęście, odcinek 2439: Iwona załatwi Michalinie aborcję? Ukryje przez Markiem wpadkę Witka

M jak miłość. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1582. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1582. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze