M jak miłość, odcinek 1589: Aneta oskarżona przez Argasińskiego o zabicie pacjenta! Olek w obronie żony narazi się ordynatorowi - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1589: Aneta oskarżona przez Argasińskiego o zabicie pacjenta! Olek w obronie żony narazi się ordynatorowi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1589: Aneta oskarżona przez Argasińskiego o zabicie pacjenta! Olek w obronie żony narazi się ordynatorowi - ZDJĘCIA

2021-05-12 8:51

W 1589 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wreszcie może zatriumfować, bo stanie się to, co przewidywał od dawna. Aneta (Ilona Janyst) nie poradzi sobie podczas swojej pierwszej operacji z Olkiem (Maurycy Popiel). Ordynator rozpęta aferę po zabiegu młodej dziewczyny, który całkowicie wymknie się spod kontroli. Oskarży i obrazi Chodakowską, a to, że Olek stanie w jej obronie, jeszcze bardziej go rozsierdzi. Jerzy dostanie dowód, że Aneta nie nadaje się do operowania pacjentów kliniki i nie będzie miał zamiaru odpuścić.

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" odbędzie się pierwsza operacja Anety i Olka. To wielki dzień dla Chodakowskiej, bo wie dobrze, że Argasiński nigdy nie chciał dopuścić do jej asystowania na sali operacyjnej. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" szukał sposobów na pozbycie się Anety z kliniki, albo chociaż utrudnienie jej życia. W końcu dostanie to, czego chciał! Operacja młodej piłkarki Karoliny (Oliwia Motyka-Radłowska) wymknie się spod kontroli, a Aneta zacznie siać panikę. 

- Przerywamy operację! - wrzaśnie Chodakowski.

Aneta w 1589 odcinku "M jak miłość" wybiegnie z bloku operacyjnego i obleje ją zimny pot. Sytuacji nie poprawi fakt, że przed całym zajściem, Chodakowska i Karolina znajdą nić porozumienia, a młoda dziewczyna zaufa pani doktor. Nie będzie wiedziała, że to właśnie żona Olka może doprowadzić do jej śmierci...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Argasiński w 1589 odcinku "M jak miłość" zatriumfuje. Natychmiast rozkręci aferę na pół szpitala, uderzając w niekompetencję Anety i to, że kobieta nie nadaje się do przeprowadzania operacji.

- Co tu się właściwie stało? - zapyta Olka wściekły Jerzy. 

- Mieliśmy pewne komplikacje. Częstoskurcz nadkomorowy, ale opanowaliśmy sytuację. A dziwna sprawa, bo zabieg miał być standardowy, bez podwyższonego ryzyka sercowego, a mimo to... - nie zdąży dokończyć w "M jak miłość" Olek.

- Ale rekomendowałem, żeby asystował panu doktor Karnowski. Był świetnie zorientowany, interesował się tym przypadkiem. Dlaczego pan mnie nie posłuchał? - dorzuci wrednie ordynator. Kiedy zobaczy w drzwiach Anetę, przerwie wywód, spojrzy się z wyższością i każe Olkowi stawić się w swoim gabinecie na "rozmowę w cztery oczy".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Marta wygarnie Patrycji, że nigdy nie była ważna dla jej syna - WIDEO

w 1589 odcinku "M jak miłość" Argasiński będzie wiedział, że Aneta czuje się upokorzona. Wreszcie dopnie swego i udowodni jej, że nie nadaje się na uczestnictwo w operacjach. Mało tego. Olek w "M jak miłość", próbując bronić żony, także narazi się ordynatorowi. Jerzy ostatecznie nie odsunie Chodakowskiej od operowania, a ona wyczuje w tym przekręt. Młoda piłkarka Karolina przeżyje głównie dzięki wiedzy i zaangażowaniu Olka. Aneta dawno nie była tak spanikowana. Wygląda na to, że jej przepychanki z ordynatorem Argasińskim jeszcze się nie skończyły.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze