M jak miłość, odcinek 1586: Marcin zamieni się w potwora! Wpadnie w furię i nie popuści Izie

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1586: Marcin zamieni się w potwora! Wpadnie w furię i nie popuści Izie

M jak miłość, odcinek 1586: Marcin zamieni się w potwora! Wpadnie w furię i nie popuści Izie - ZWIASTUN

2021-04-24 7:36

Marcin (Mikołaj Roznerski) z „M jak miłość” w 1586 odcinku przestanie nad sobą panować. Zamieni się w agresywnego potwora, który rozwścieczony jest gotowy do wszystkiego. Kulminacja emocji nastąpi w momencie, kiedy Chodakowski zobaczy żonę i Michała (Paweł Deląg) razem, chociaż Iza kłamała, że się z nim nie spotyka. Marcin w 1586 odcinku "M jak miłość" wpadnie w szał, aż nie na żarty przestraszy przechodzącą obok kobietę, która weźmie go za obłąkanego potwora. To nie wszystko, bo Marcin w końcu dorwie żonę... Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Marcin oszaleje z zazdrości o Izę. Przyłapie żonę na schadzce z Michałem, chociaż ta deklarowała, że nie będzie się widywała z szefem w sprawach prywatnych. Przez szybę nie usłyszy, że Iza i Michał rozmawiają właśnie o jej odejściu z pracy przez wzgląd na zazdrość męża. Marcin w "M jak miłość" od razu pomyśli, że żona znów go oszukała i wpadnie w furię. Obejrzy jeszcze raz video od Bosackiego i z całej siły rzuci telefonem o drzewo! Zacznie się wyrywać jakby coś go opętało! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

M jak miłość. Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze? Wyjazd Izy odbije się na dzieciach. Dojdzie do tragedii w czasie świąt - WIDEO

W "M jak miłość" zachowanie Marcina przykuje uwagę przechodniów. Jego furia tak wystraszy biegnącą obok kobietę, że aż zawróci, byle tylko nie musieć przebiegać obok Chodakowskiego. Mężczyzna całkiem straci nad sobą panowanie... W końcu w 1586 odcinku "M jak miłość" postanowi podejść Izę i zadać jej podchwytliwe pytanie. 

- A jak tam było na zakupach? Wyprzedaże się już zaczęły? - zapyta zaczepnie Marcin.

- Tak, zaczęły się, ale nie znalazłam niczego. Czemu pytasz?

- Bo wcale nie byłaś na zakupach... Widziałem was. Spotkałaś się z Michałem

- Śledzisz mnie? - zapyta roztrzęsiona Iza.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

Marcin z "M jak miłość" nie zniesie kłamstwa żony. Ich dyskusja zacznie się spokojnie, ale z każdym słowem będzie coraz ostrzejsza.

- Iza, ja nie rozumiem dlaczego ty znowu mnie okłamałaś - zapyta wprost Chodakowski.

- Bo wiedziałam co będzie, kiedy powiem ci prawdę. Skoro chcesz wiedzieć, to tak, spotkałam się z Michałem, ale żeby mu powiedzieć, że rezygnuję z pracy ze względu na ciebie

- Właśnie! I powinnaś zrezygnować, ja szukałem ofert pracy dla ciebie  - Marcin wskaże laptopa i otwarte oferty pracy, co wyprowadzi Izę z równowagi.

Tego w "M jak miłość" będzie za wiele. Nie dość, że Chodakowski śledzi żonę, nie panuje nad sobą, straszy ludzi, to jeszcze zadecyduje za Izę w kwestii pracy. W końcu afera skończy się na tym, że wściekły Marcin trzaśnie drzwiami i wyjdzie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze