M jak miłość, odcinek 1586: Iza oskarżona przez policję o romans z Michałem! Marcin się wścieknie kiedy to usłyszy

i

Autor: M/TL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1586: Iza oskarżona przez policję o romans z Michałem! Marcin się wścieknie kiedy to usłyszy

M jak miłość, odcinek 1586: Iza oskarżona przez policję o romans z Michałem! Marcin się wścieknie kiedy to usłyszy

W 1586 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zostanie oficjalnie oskarżona o romans z Michałem (Paweł Deląg)! Takie słowa usłyszy na policji Marcin (Mikołaj Roznerski), który po prostu dostanie szału! Chodakowski sam ma obsesję na punkcie zdrady żony, ale kiedy dowie się, że policja i prokuratura, zamiast wsadzić Bosackiego (Dariusz Kordek) na długie lata, zajmują się domniemaną winą Izy, wybuchnie. Czy Iza naprawdę jest winna i organa ścigania mają rację, czy szukają problemu, tam gdzie go nie ma, bo nie mają nic na Bosackiego? Sprawdź co już wiemy o kolejnych zeznaniach Marcina na policji w 1586 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Marcin zostanie ponownie wezwany na policję w sprawie dowodów przeciwko Bosackiemu. Jednak, jak szybko się okaże, policja nie tylko niczego nowego nie ustaliła, ale doszła do wniosku, że winna może być... Iza!

Policjant, prowadzący sprawę Bosackiego w 1586 odcinku "M jak miłość" "zastrzeli" Marcina otwartym pytaniem o romans żony z szefem! Czyżby w tę stronę miało skręcić śledztwo przeciwko oszustowi Bosackiemu?   

- Nie bardzo rozumiem, po co mnie tu wezwaliście, skoro nie ma żadnych nowych ustaleń w sprawie Bosackiego... Coś się stało? - Marcin będzie zaskoczony wezwaniem na komendę. 

- Rozumiem, że dotykam bardzo delikatnych kwestii, ale muszę o to spytać. Czy pańska żona miała romans z Michałem Ostrowskim? - śledczy nie będzie "owijał w bawełnę"

- Słucham?! Przecież od początku wiadomo, że tę sprawę ustawił Bosacki! Chyba macie dość dowodów?

- No właśnie niestety nie! Będę z panem szczery: prokurator martwi się, że w sądzie Bosacki się wykpi, a za chwile areszt się skończy! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani
M jak miłość, odc. 1586: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: tvp/vod

W tym momencie 1586 odcinka "M jak miłość" Marcin przestanie rozumieć, co się dzieje. Został wezwany tylko po to, żeby oskarżać własną żonę? Czemu to miałoby służyć?  

- Ja nie rozumiem...

- Bosacki zostanie ukarany za nielegalne nagrywanie, ale oskarżenie o szantaż może się nie utrzymać. Obrona może przyjąć różne strategie, na przykład, że Bosacki był zafascynowany pańską żoną i dokumentował rozwijający się romans pomiędzy nią a jej szefem!

- Co pan za bzdury opowiada! Przecież są sms-y, są dowody szantażu! W domu Bosackiego znaleźliście narkotyki, które im podał! - nareszcie Chodakowski wybuchnie szczerym gniewem. 

 - Może posiadał je na własny użytek? Niestety, ale ani pan Ostrowski, ani pańska żona, bezpośrednio po całym zajściu nie poddali się testowi toksykologicznemu! Nie udali się na policję, a to może w sądzie podważyć ich wiarygodność... - a śledczy będzie dalej komplikował, wydawałoby się prostą, sprawę.  

Niestety, w 1586 odcinku "M jak miłość" Marcin spotka też na komendzie Bosackiego, który zdąży mu wrzucić kilka słów "prawdy" o romansie Izy z Michałem. I kiedy podłamany Chodakowski znów zacznie śledzić żonę, znajdzie ją w kawiarni z... Michałem! Dokąd to wszystko zmierza w "M jak miłość"?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1586: Joasia i Leszek znów razem! Dla niego ostatecznie zerwie z Michałem. Nawet nie powie mu kiedy wraca z Wojtkiem z Francji

M jak miłość, odc. 1586: Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1586: Marcin (Mikołaj Roznerski), policjant

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1586: Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1573: Michał (Paweł Deląg), Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze