M jak miłość, odcinek 1586: Joasia i Leszek znów razem! Dla niego ostatecznie zerwie z Michałem. Nawet nie powie mu kiedy wraca z Wojtkiem z Francji

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1586: Joasia i Leszek znów razem! Dla niego ostatecznie zerwie z Michałem. Nawet nie powie mu kiedy wraca z Wojtkiem z Francji

M jak miłość, odcinek 1586: Joasia i Leszek znów razem! Dla niego ostatecznie zerwie z Michałem. Nawet nie powie mu kiedy wraca z Wojtkiem z Francji

2021-04-22 15:13

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci do "M jak miłość" i do Leszka (Sławek Uniatowski)! Zdradzamy, że spełni się marzenie tych fanów serialu, którzy kibicowali tej parze od samego początku. Kiedy Michał (Paweł Deląg) paskudnie oszukał Joasię i ukrył przed nią straszny wypadek Leszka w Himalajach, krąg tych, którzy chcieli, żeby raz na zawsze rzuciła pisarza, znacząco powiększył się. I wygląda na to, że twórcy "M jak miłość" posłuchali głosów fanów, bo Joasia wróci z Francji z Wojtkiem (Feliks Matecki), nie mówiąc o tym Michałowi ani słowa! Czy tym razem związek Joasi i Leszka dostanie szansę na powodzenie?

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Michał spotka się z Izą (Adriana Kalska), aby porozmawiać o jej pomyśle odejścia z wydawnictwa. I od słowa do słowa para przyjaciół przejdzie do tematu powrotu Joasi z Francji i ewentualnego odnowienia związku z Michałem. 

Szybko jednak okaże się w 1586 odcinku "M jak miłość", że Michał nie ma pojęcia o powrocie Joasi do Warszawy. Iza będzie znała nawet datę jej przylotu oraz o planach edukacyjnych Wojtka. Michał nie będzie wiedział nic, bo Joasia nie utrzymuje z nim od dawna kontaktu!

- Masz jakieś wieści od Joasi? Nie wiesz, kiedy wraca do Polski? - zapyta w końcu nieśmiało Michał Izę w 1586 odcinku "M jak miłość". 

- W lutym. Powiedziała, że chce, żeby Wojtek zaczął semestr już w Warszawie. Ale wygląda na to, że wszystko między wami już się poukłada? - odpowie pisarzowi Iza i wyrazi nadzieję, że będzie dobrze. 

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 131: Pijany Marek doprowadzi dzieci do łez! Będą błagały Ulę, żeby chociaż ona ich nie zostawiała - ZWIASTUN

M jak miłość. Michał przyzna, że z Joasią chodziło mu tylko o seks! Popełni największy błąd swojego życia
M jak miłość, odc. 1586: Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: tvp/vod

Jednak Michał w tym momencie 1586 odcinka "M jak miłość" wyraźnie posmutnieje. Zamiast skakać na wieść, że jego ukochana wraca, zacznie opowiadać o... Leszku!

- Wcale nie jestem tego taki pewien. Nie tylko ja na nią czekam - wyżali się Michał Izie. - Latem byłem we Francji i spotkaliśmy się, Zapytałem ją wprost co o nas myśli i to od razu ucięła temat!

Iza nie będzie komentowała tych faktów w 1586 odcinku "M jak miłość". Sama będzie zamyślona z powodu pogłębiającego się kryzysu w małżeństwie z nieustająco zazdrosnym o Michała Marcinem (Mikołaj Roznerski). Michał natychmiast wyczuje, co chodzi po głowie jego przyjaciółce.   

- Także w pewien sposób ja rozumiem Marcina, bo ja na samą myśl, że Joasia może być w kontakcie z Leszkiem, to... Powiedz mi, jak to jest, że kochamy tych, którzy nas tak ranią, co? - zapyta pisarz tęsknie patrząc przez okno kawiarni. 

W tym momencie 1586 odcinka "M jak miłość" Iza weźmie Michała za rękę, aby go pocieszyć. Ale żadne z nich nie będzie miało pojęcia, że to spotkanie z ukrycia obserwuje Marcin... 

Trzeba przyznać, że Joasia wróci do "M jak miłość" "z przytupem". Już na dzień dobry w 1588 odcinku serialu przepędzi ze swojego domu na Wietrznej Kamila (Marcin Bosak) z Polą (Hania Nowosielska). Kiedy dokładnie spotka się z Leszkiem na razie jest tajemnicą twórców serialu, ale wygląda na to, że ten gorący romans odżyje! Czy Joasia i Leszek będą nareszcie szczęśliwi?

M jak miłość, odc. 1586: Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1586: Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze