Wszystko dla miłości. M jak miłość

i

Autor: Materiały prasowe

M jak miłość, odcinek 1586. Kryzys Chodakowskich przybiera na sile. Iza zdobędzie się na desperacki krok

2021-04-25 12:06

Czy małżeństwo Chodakowskich z serialu "M jak miłość" uda się jeszcze uratować? Iza nie przestaje walczyć o męża i, aby odzyskać jego zaufanie, podejmie bardzo trudną decyzję.

Przerwa na planie "M jak miłość"! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Konsekwencje feralnej nocy, która obudziła w Marcinie (Mikołaj Roznerski) podejrzenie, że Iza (Adriana Kalska) zdradziła go w trakcie delegacji do Krakowa, stają się coraz poważniejsze. Choć Chodakowski bardzo chce wierzyć w niewinność żony, wciąż nie potrafi zaufać jej na nowo, a życie pod jednym dachem staje się dla obojga nie do zniesienia. Co gorsza, ich małżeński kryzys coraz bardziej odbija się na dzieciach, zwłaszcza Szymku (Staś Szczypiński).

Zdesperowana Iza nie będzie już w stanie dłużej znieść tej trudnej sytuacji i postanowi raz na zawsze udowodnić Marcinowi, że nic nie łączy jej z Michałem (Paweł Deląg). Najlepszym sposobom wyda jej się zrezygnowanie z pracy w wydawnictwie, w którym dotąd pracowała z Ostrowskim i zakończenie obiecującej kariery. Nie wszystkim jednak ten pomysł się spodoba. Aneta (Ilona Janyst) nie będzie ukrywać przed szwagierką swoich obaw i zacznie ostrzegać, że taka decyzja może jedynie dolać oliwy do ognia. Marcin zwolnienia Izy może nie odebrać jako dowodu miłości, ale przyznanie się do winy. Czy decyzja Izy okaże się słuszna i przywróci jej rodzinie upragniony spokój?

Emisja w TV:

M jak miłość

poniedziałek-wtorek 20.55 TVP 2

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze