M jak miłość, odcinek 1585: Tadeusz wciągnie Ulę i Bartka w handel narkotykami. Wszystko skończy się na policji!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1585: Tadeusz wciągnie Ulę i Bartka w handel narkotykami. Wszystko skończy się na policji!

M jak miłość, odcinek 1585: Tadeusz wciągnie Ulę i Bartka w handel narkotykami. Wszystko skończy się na policji!

2021-04-13 9:39

W 1585 odcinku "M jak miłość" sprzeczne uczucia Uli (Iga Krefft) co do sąsiada Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) okażą się trafne! Mężczyzna potrafił upić Marysię (Małgorzata Pieńkowska), a wkrótce w "M jak miłość" wciągnie Ulę i Bartka (Arkadiusz Smoleński) w handel narkotykami! Lisieccy będą tak zestresowani sytuacją, że aż sami zgłoszą nielegalny proceder na policję! Pójdą za kraty, za wybryki szalonego Tadeusza?

"M jak miłość" odcinek 1585 - poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1585 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek pożałują pracy dla Tadeusza. Mieli mu pomagać i tak zarobić na życie, ale nie wiedzieli, że będą musieli "bawić się" w nielegalne interesy i używki. Tadeusz nie ma problemu z przyznawaniem się, że jest dość skory do nałogów. Produkuje swój własny alkohol, a kobiet ma na pęczki. Dlatego już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Ula nie była pewna, czy praca dla sąsiada to aby na pewno dobry pomysł. Bez policji się nie obejdzie! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Pożegnanie Ewy z Anią. Nie wybaczy matce, że tyle lat ją okłamywała. Wyjedzie do Izraela!

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

Lisieccy w 1585 odcinku "M jak miłość" pojadą z Tadeuszem do szklarni, gdzie będą mieli za zadanie odebrać i spakować storczyki. Niestety Tadeusz nie zwróci uwagi, że nie pakują kwiatów, a nielegalne konopie indyjskie! Trochę dziwne, że zaprawiony w bojach gospodarz, aż tak potrafi się mylić. Niedługo po tym, jak w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że właściciela szklarni aresztowano za handel narkotykami, Lisieccy i sąsiad wystraszą się nie na żarty. Będą chcieli zgłosić sprawę na policję ale przecież sami by się wrobili. 

Przez Tadeusza w "M jak miłość" dojdzie do niezłego zamieszania. W końcu wszyscy stwierdzą, że muszą zgłosić sprawę na policji, ale anonimowo. Wywiozą konopie do lasu i poinformują władzę, że właśnie tam leżą sadzonki ze szklarni. Pech zechce, że w 1585 odcinku "M jak miłość" to Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) będzie szybsza od policji, znajdzie sadzonki i weźmie sobie jedną na parapet do sypialni. Tadeusz znów udowodni, że jest lekko nieobliczalny i o mało co nie sprawi Uli i Bartkowi poważnych problemów. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1581: Wstrząsający powrót Uli do siedliska! Teraz Marzenka będzie szefową i przekaże jej zaskakujące wieści o nowym właścicielu

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze