M jak miłość, odcinek 1583: Łukasz zmieni się z kochanka w szantażystę! Zacznie robić z siebie głupka i zostanie sam

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1583: Łukasz zmieni się z kochanka w szantażystę! Zacznie robić z siebie głupka i zostanie sam

M jak miłość, odcinek 1583: Łukasz zmieni się z kochanka w szantażystę! Zacznie robić z siebie głupka i zostanie sam

2021-04-07 16:20

W "M jak miłość" szykuje się wielka zmiana Łukasza (Jakub Józefowicz)! Chłopak w całej desperacji i walce o romans z Patrycją (Alżbeta Lenska) sam się pogubi i zacznie robić koszmarne głupoty. Najpierw planował z Argasińską romantyczne wypady, był czuły i kochany, a kiedy w 1583 odcinku "M jak miłość" sytuacja stanie się podbramkowa, zacznie szantażować Patrycję co do ich romansu! Kobieta nie pozna Wojciechowskiego i spróbuje wyrzucić go z domu, ale wtedy właśnie pojawi się Jerzy Argasiński (Karol Strasburger).

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1583 odcinku "M jak miłość" Łukaszowi kompletnie odbije. Każe Patrycji natychmiast rozstać się z mężem. Wiedział przecież w co się pakuje, wchodząc w romans z żonatą kobietą. Nagle jednak w "M jak miłość" coś mu się odwidzi i zażąda od Argasińskiej wyznania mężowy prawdy. Wtargnie do jej domu i zacznie próbować narzucać jej co ma robić.

- Co ty wyprawiasz?... Jurek zaraz wróci! Jak mu wytłumaczę twoją obecność? Co mu powiem? - przerazi się kobieta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński przekupi Patrycję wielką kasą! To dlatego rzuci Łukasza i będzie udawała szczęśliwą

W 1583 odcinku "M jak miłość" Łukasz przejdzie samego siebie. To on będzie chciał decydować za Patrycję.

- Może w końcu... prawdę? To, że cię kocham. I po prostu nie zniosę myśli, że spędzisz z nim dzisiejszy wieczór... I wszystkie kolejne... - powie chłopak.

- Chyba zwariowałeś! Musisz stąd iść, proszę! - zacznie błagać Patrycja.

- Jeśli ty nie chcesz mu powiedzieć, poczekam tu z tobą na niego. I ja mu powiem! - zagrozi Łukasz. 

- Nie masz prawa tak stawiać sprawy! Wyjdź stąd natychmiast! - krzyknie Patrycja.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 123: Ula po zasłabnięciu przyzna się Markowi, że choruje! Usłyszą od lekarza fatalną diagnozę - ZWIASTUN

Łukasz w 1583 odcinku "M jak miłość" z kochanka zmieni się w szantażystę. Patrycja nie uwierzy, że chłopak stawia ją pod ścianą. 

- Powiedz mi, że go kochasz! Wtedy wyjdę i więcej mnie nie zobaczysz! - podsumuje Wojciechowski, a Patrycja nie zdąży mu odpowiedzieć, bo do domu wejdzie jej mąż!

- Już jestem, kochanie! - krzyknie Jerzy.

Sytuacja będzie podbramkowa. Czy Łukasz spełni swoje groźby i rzuci w twarz Argasińskiemu, że spał z jego żoną? Możliwe, ale Patrycja na pewno nie będzie zachwycona obrotem sprawy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze