M jak miłość, odcinek 1583: Łukasz zmieni się z kochanka w szantażystę! Zacznie robić z siebie głupka i zostanie sam

2021-04-07 16:20 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1583: Łukasz zmieni się z kochanka w szantażystę! Zacznie robić z siebie głupka i zostanie sam
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1583: Łukasz zmieni się z kochanka w szantażystę! Zacznie robić z siebie głupka i zostanie sam

W "M jak miłość" szykuje się wielka zmiana Łukasza (Jakub Józefowicz)! Chłopak w całej desperacji i walce o romans z Patrycją (Alżbeta Lenska) sam się pogubi i zacznie robić koszmarne głupoty. Najpierw planował z Argasińską romantyczne wypady, był czuły i kochany, a kiedy w 1583 odcinku "M jak miłość" sytuacja stanie się podbramkowa, zacznie szantażować Patrycję co do ich romansu! Kobieta nie pozna Wojciechowskiego i spróbuje wyrzucić go z domu, ale wtedy właśnie pojawi się Jerzy Argasiński (Karol Strasburger).

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1583 odcinku "M jak miłość" Łukaszowi kompletnie odbije. Każe Patrycji natychmiast rozstać się z mężem. Wiedział przecież w co się pakuje, wchodząc w romans z żonatą kobietą. Nagle jednak w "M jak miłość" coś mu się odwidzi i zażąda od Argasińskiej wyznania mężowy prawdy. Wtargnie do jej domu i zacznie próbować narzucać jej co ma robić.

- Co ty wyprawiasz?... Jurek zaraz wróci! Jak mu wytłumaczę twoją obecność? Co mu powiem? - przerazi się kobieta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński przekupi Patrycję wielką kasą! To dlatego rzuci Łukasza i będzie udawała szczęśliwą

W 1583 odcinku "M jak miłość" Łukasz przejdzie samego siebie. To on będzie chciał decydować za Patrycję.

- Może w końcu... prawdę? To, że cię kocham. I po prostu nie zniosę myśli, że spędzisz z nim dzisiejszy wieczór... I wszystkie kolejne... - powie chłopak.

- Chyba zwariowałeś! Musisz stąd iść, proszę! - zacznie błagać Patrycja.

- Jeśli ty nie chcesz mu powiedzieć, poczekam tu z tobą na niego. I ja mu powiem! - zagrozi Łukasz. 

- Nie masz prawa tak stawiać sprawy! Wyjdź stąd natychmiast! - krzyknie Patrycja.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 123: Ula po zasłabnięciu przyzna się Markowi, że choruje! Usłyszą od lekarza fatalną diagnozę - ZWIASTUN

Łukasz w 1583 odcinku "M jak miłość" z kochanka zmieni się w szantażystę. Patrycja nie uwierzy, że chłopak stawia ją pod ścianą. 

- Powiedz mi, że go kochasz! Wtedy wyjdę i więcej mnie nie zobaczysz! - podsumuje Wojciechowski, a Patrycja nie zdąży mu odpowiedzieć, bo do domu wejdzie jej mąż!

- Już jestem, kochanie! - krzyknie Jerzy.

Sytuacja będzie podbramkowa. Czy Łukasz spełni swoje groźby i rzuci w twarz Argasińskiemu, że spał z jego żoną? Możliwe, ale Patrycja na pewno nie będzie zachwycona obrotem sprawy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze