M jak miłość, odcinek 1582: Wigilijny cud u Chodakowskich! Iza zmieni smutne święta dzieci, ale nie wróci do Marcina

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1582: Wigilijny cud u Chodakowskich! Iza zmieni smutne święta dzieci, ale nie wróci do Marcina

M jak miłość, odcinek 1582: Wigilijny cud u Chodakowskich! Iza zmieni smutne święta dzieci, ale nie wróci do Marcina - ZWIASTUN

2021-04-09 15:52

W 1582 odcinku "M jak miłość" nie ma co liczyć na pogodne i rodzinne święta u Chodakowskich. Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) zrobią ojcu piekło! Obarczą go winą, że Iza (Adrianna Kalska) nie spędza z nimi świąt i nawet wyprą się prezentów! W 1582 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy będą mogli jednak liczyć na wigilijny cud, który zdarzy się za sprawą małego Szymka. Niestety to w ogóle nie oznacza, że Iza wróci do Marcina. Dzieci za to i tak nie będą mogły uwierzyć w to, co się stanie!

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1582 odcinku "M jak miłość" Marcin nie będzie umiał poradzić sobie z dziećmi. Szymek i Maja (Laura Jankowska) zażądają świąt z mamą, a Chodakowski nie wyczaruje przecież powrotu żony. Szczególnie, że uciekła do Francji przez niego i prze to, że od początku nie wierzył w jej wierność i posądził o zdradę z Michałem (Paweł Deląg), a tymczasem kobieta padła ofiarą intrygi.

- To wszystko twoja wina, że mama wyjechała i nie wraca! Nie będę w ogóle obchodził świąt! - krzyknie zły Staś.    - Nie żartuj... Nie chcesz prezentów?

- Mam w nosie prezenty! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Olek znów stanie przed sądem? Uratuje całą klinikę. Argasiński będzie mu wdzięczny do końca życia

M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta Chodakowskich. Braterska wojna w rodzinie Łukasza. - ZWIASTUN

Marcin w 1582 odcinku "M jak miłość" nie będzie się spodziewał, że Szymek weźmie sprawy w swoje ręce i namówi siostrę do ucieczki! Uzna, że w ten sposób mama się przejmie i zacznie ich szukać. Rodzeństwo pojedzie do koleżanki, a tam znajdą okazję do zwiania.

- Jak mama dowie się, że nas nie ma, to zaraz przyjedzie i zacznie nas szukać, rozumiesz? - powie Szymek.

W 1582 odcinku "M jak miłość" dzieci wybłagają cud i Iza faktycznie znów pojawi się w Warszawie! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1586: Łukasz po rozstaniu z Patrycją pocieszy się Kasią. Znów będzie ją czarował i nic się nie zmieni

Iza w 1582 odcinku "M jak miłość" wróci na święta do domu, tylko i wyłącznie przez wzgląd na dzieci.

- Mamo, a z samolotu widziałaś gwiazdkę? Bo ja, jak zobaczyłem pierwszą gwiazdkę, to szybko pomyślałem życzenie i zaraz się spełniło! - powie rozpromieniony chłopiec.

- Prawdziwa magia, synku... - podsumuje Chodakowska.

Niestety powrót Izy to nie oznaka scalenia ich małżeńskich sporów z Marcinem. W ich małżeństwie nadal będzie kiepsko, aczkolwiek powrót Izy to jest jakiś znak i nadzieja, że się dogadają.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze