M jak miłość, odcinek 1582: Ania przekona się do czego Łukasz jest zdolny wobec chorej matki Marty! Wyrzeknie się rodziny dla kochanki Patrycji

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1582: Ania przekona się do czego Łukasz jest zdolny wobec chorej matki Marty! Wyrzeknie się rodziny dla kochanki Patrycji

M jak miłość, odcinek 1582: Ania przekona się do czego Łukasz jest zdolny wobec chorej matki Marty! Wyrzeknie się rodziny dla kochanki Patrycji

2021-04-13 20:57

W 1582 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) nie pozna własnego brata! Łukasz (Jakub Józefowicz) pod wpływem starszej kochanki Patrycji (Alżbeta Lenska) zmieni się do tego stopnia, że nikt i nic nie będzie się dla niego liczył. W Wigilię syn Marty (Dominika Ostałowska) wystawi chorą matkę, która będzie w kiepskim stanie, a do tego pokłóci się z siostrą. 15-latka wygranie Łukaszowi całą prawdę o Patrycji. Podczas awantury w 1582 odcinku "M jak miłość" wykrzyczy bratu prosto w twarz, że sypia z przyjaciółką matki, mężatką, żoną ordynatora. Reakcja Łukasza będzie natychmiastowa. Wyrzeknie się rodziny dla miłości.

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Łukasza i Patrycji w "M jak miłość" doprowadzi do dramatycznych wydarzeń w rodzinie Wojciechowskich. Jak na razie tylko Ania wie, że jest brat jest kochankiem przyjaciółki Marty i długo zachowywała milczenie na temat tego, co wyrabia Łukasz. Jednak w 1582 odcinku "M jak miłość" starszy brat sprowokuje ją do tego, by wyznała cała prawdę. Powód? Łukasz postanowi Wigilię spędzić sam, z dala od bliskich, wciąż załamany po rozstaniu z Patrycją.

Odwiedziny siostry w 1582 odcinku "M jak miłość", która wpadnie do niego ze świątecznym prezentem nie zmienią jego podłego nastroju. Ania od razu zauważy, że coś się dzieje, więc zacznie go delikatnie wypytywać. - Nic się nie dzieje. A ty co? Przyjechałaś tutaj robić mi jakieś przesłuchanie?

- To już zapytać nie można? Tak czy owak Wigilia zaczyna się o 18 i lepiej, żebyś się nie spóźnił...

- Przeproś mamę, ale nie jestem w nastroju. Chyba coś mnie bierze… Jakaś grypa czy coś - okłamie siostrę w 1582 odcinku "M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1586: Łukasz po rozstaniu z Patrycją pocieszy się Kasią. Zaciągnie swoją byłą do łóżka

A gdy w 1582 odcinku "M jak miłość" Łukasz o swoich planach na Wigilię powie Ani, ta w końcu wybuchnie. - Weź, nie kombinuj, dobra? Mamie będzie przykro. Mi zresztą też!- Anka, nie dam rady! Zadzwonię do niej jutro, złożę życzenia. Poza tym święta to jest czas radości, celebracji, a nie przymusowego zgromadzenia... - Wojciechowski w 1582 odcinku "M jak miłość" ani słowem nie wspomni, że chce święta spędzić z Patrycją. Choć kochanka ma męża!

M jak miłość, odcinek 1582 ZWIASTUN. Ania wygarnie Łukaszowi, że sypia z przyjaciółką matki! Iza wróci do Marcina i dzieci

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1583: Podły Argasiński zabierze Patrycji wszystko za romans z Łukaszem! Straci na zawsze to co kocha - ZDJĘCIA

Tłumaczenia Łukasza w 1582 odcinku "M jak miłość" doprowadzą Anię do szału. Nie będzie mogła pojąć jak brat może być tak podły wobec Marty. I to szczególnie w święta, kiedy matka wróciła z Berlina, bo zachorowała i jest w kiepskim stanie. - Ja rozumiem, że masz swoje problemy, naprawdę. Ale mama też ostatnio nie jest w najlepszej formie. Specjalnie wzięła wolne, żeby nie jechać do Berlina, żeby spędzić z nami więcej czasu, a ty nawet jej nie odwiedzisz?! Taki z ciebie syn?!

Wojciechowski w 1582 odcinku "M jak miłość" spróbuje spławić siostrę, żeby dłużej nie musieć nic wyjaśnić. - Dobra, jutro do niej wpadnę, zadowolona? - rzuci na odczepnego. Jednak Ania nakręci się jeszcze bardziej. Świadoma tego jak bardzo Marta będzie cierpiała nie mając przy sobie dwójki dzieci w święta. - Doskonale wiedziałeś, że nie jedziemy w tym roku do Grabiny. Mama jest nadal osłabiona po grypie i wiedziałeś, że będziemy same w Wigilię!

- Anka, co ty się tak na mnie uwzięłaś?! Odpuść!

- Bo jestem na ciebie wściekła! Dla ciebie już nic się nie liczy poza tą twoją nową dziewczyną!

- Uważaj sobie...

- Mówię prawdę! Wiem, dlaczego tak się zmieniłeś. Nie rozumiem dlaczego nie możesz do nas wpaść na chwilę. Nie martw się, twoja dziewczyna poczeka, ma przecież swojego męża ordynatora...Pora żebyś poznał całą prawdę! Wiesz, w co się wpakowałeś? Bzykasz przyjaciółkę swojej matki!

- O czym ty mówisz?!

- Mówię prawdę! Jak mi nie wierzysz to się spytaj tej swojej Patrycji! Na pewno ci powie! - rzuci Ania w 1582 odcinku "M jak miłość" i zatrzaśnie za sobą drzwi. A Łukasz podejmie decyzję, że będzie walczył o kochankę do samego końca. Zamiast do matki w Wigilię pójdzie do domu Argasińskich i to z Patrycją spędzi ten wyjątkowy wieczór.

M jak miłość odc. 1582. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1582. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość odc. 1582. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1582. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze