M jak miłość, odcinek 1580: Sonia i Janek narobią koszmarnych problemów. Dopiero po ich zniknięciu okaże się co nawyprawiali swoim wyjazdem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1580: Sonia i Janek narobią koszmarnych problemów. Dopiero po ich zniknięciu okaże się co nawyprawiali swoim wyjazdem

M jak miłość, odcinek 1580: Sonia i Janek narobią koszmarnych problemów. Dopiero po ich zniknięciu okaże się co nawyprawiali wyjazdem

2021-04-04 12:45

W 1580 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, jak zniknięcie Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) wpłynie na życie Grabiny i nie tylko. Po tym, jak Olek (Maurycy Popiel) zoperował policjanta, który odzyskał szansę na pełną sprawność fizyczną, on i Krawczykówna pogodzili się i natychmiast wyjechali. Wszystko przez to, że wciąż czyha na nich niebezpieczeństwo. To Staszek (Sławomir Holland) ujawni w 1580 odcinku "M jak miłość" co swoim wyjazdem nawyprawiali Sonia i Janek. Będzie musiał po nich sprzątać!

"M jak miłość" odcinek 1580 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1580 odcinku "M jak miłość" to Staszek ujawni kłopoty, które sprowadzili Sonia i Janek. To nie będzie dla byłego komendanta szczęśliwy dzień. Okaże się, że Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) wywiną Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura) niezły numer! Krystyna się prawie załamie, bo wyjdzie na jaw, że młody Mostowiak i jego żona opuszczają Grabinę i lecą do Australii. Szkoda tylko, że tak poważną decyzję w "M jak miłość" ukrywali. Niemniej jednak, Staszek zacznie pocieszać Krystynę, chociaż sam będzie miał spory problem spowodowany nagłym wyjazdem Krawczykówny i Janka.  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1584: Pierwszy seks Anity i Kamila. Napalony Gryc pokaże na co go stać

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

W 1580 odcinku "M jak miłość" Staszek zwierzy się smutnej Krystynie, że przez przez Janka i Sonię to on jest proszony do powrotu do pracy na komendzie! Senior może i jest sprawny fizycznie, ale przecież odszedł na emeryturę po służbie. tymczasem okaże się, że okrutny wypadek Janka wykluczył go z roli nowego komendanta, a Sonia zażądała bezpłatnego urlopu. Zostawili komisariat na pastwę losu!

- Mamy braki kadrowe... Jeszcze Sonia wzięła bezpłatny urlop, wyjechała z Jankiem... Brakuje rąk do pracy. Poproszono mnie, żebym wrócił przynajmniej na pół etatu, więc ja się zdecyduję... - powie Staszek, który będzie wyraźnie podłamany sytuacją. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

Niestety Staszek w "M jak miłość" zostanie z problemami całkiem sam. Krystyna będzie zbyt zajęta rozmyślaniem o Lilce i Mateuszu. Prawda jednak będzie taka, że wyjazd Soni i Janka mocno odbije się na funkcjonowaniu całej społeczności. W krótkim czasie komenda straciła i oddanego komendanta i bardzo dobrego pracownika - Sonię. Staszek z "M jak miłość" będzie musiał sprzątać cały bałagan, który po sobie zostawili młodzi. Nie wiadomo jeszcze jak długo będą się ukrywać, ale nie ma co liczyć na ich szybki powrót.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze