M jak miłość, odcinek 1584: Pierwszy seks Anity i Kamila. Napalony Gryc pokaże na co go stać

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1584: Pierwszy seks Anity i Kamila. Napalony Gryc pokaże na co go stać

M jak miłość, odcinek 1584: Pierwszy seks Anity i Kamila. Napalony Gryc pokaże na co go stać

2021-04-02 20:28

W 1584 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) nie zdoła ukryć, że jest bardzo napalony na Anitę (Melania Grzesiewicz). Od początku to nie było czyste koleżeństwo, aż w końcu emocje wezmą górę. Chociaż Gryc nie raz upokorzył sekretarkę, widocznie wywarła na nim wielkie wrażenie, bo trudno mu będzie powstrzymać się przed seksem z kobietą. W 1584 odcinku "M jak miłość" Gryc zwierzy się Piotrkowi (Marcin Mroczek), że nie da rady powstrzymać się urokowi Anity. Podejmie szokującą decyzję!

"M jak miłość" odcinek 1584 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1584 odcinku "M jak miłość" to Magda (Anna Mucha) zauważy, że sytuacja między Kamilem i Anitą jest coraz bardziej gorąca, a Gryc nie odrywa wzroku od sekretarki. Będzie z nią mocno flirtował będąc w pracy! Laskowska zwierzy się Budzyńskiej, że również zauważyła dużą przemianę Kamila w jego podejściu do ich relacji. Nadal w "M jak miłość" będzie jednak utrzymywać, że zależy jej tylko na dobru Poli (Hanna Nowosielska) i w ogóle nie interesują ją inne strony prawnika. Jej wyznanie będzie oczywistym kłamstwem, co okaże się nieco później. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

Przerwa na planie "M jak miłość"! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Również w 1584 odcinku "M jak miłość" Kamil zwierzy się Zduńskiemu, że nie może się skupić na pracy, ani na niczym innym, bo jego myśli pochłania Anita. Powie także, że jest sam sobą zdziwiony, bo sekretarka teoretycznie nie jest w jego typie, ale coś bardzo go do niej przyciąga. Gryc w "M jak miłość" porozmawia też z Magdą. 

- Nie wierzę... Zabujałeś się? Ty?- nie będzie mogła uwierzyć Budzyńska. 

- A skąd, nie! Chcę tylko ją bzyknąć. A nie mogę, bo cholernie ją lubię. Pola za nią przepada... - powie w swoim stylu Gryc.

- Błagam cię... Powiedz, że żartujesz! 

- Nie i muszę jakoś zwalczyć tę... chuć! - podsumuje Kamil.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Wielki pożar w domu Kingi i Piotrka! Najbliższa osoba doprowadzi do tragedii

Kamil w "M jak miłość" sam nie dotrzyma danego sobie słowa. Niedługo zacznie namiętnie całować Anitę! Zapomni w tym momencie o swojej córce i że teoretycznie miał trzymać się od sekretarki z daleka. Anita będzie w nie mniejszym szoku, co właśnie się dzieje. Wylądują razem w łóżku? Dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość", ale jedno jest pewne, ten moment musi nastąpić! Zbyt długo między Anitą a Kamilem rosło seksualne napięcie. Pytanie tylko, czy faktycznie nie odbije się to na małej Poli. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze