Razem na koniec świata

i

Autor: TVP M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1580. Mateusz i Lilka żegnają się z Grabiną. Wyjadą do Austrialii w tajemnicy przed rodziną

2021-04-05 11:52

To już pewne. Po niemal dwóch dekadach latach z produkcją "M jak miłość" żegna się Krystian Domagała czyli serialowy Mateusz Mostowiak. Co stanie się z jego bohaterem?

M jak miłość. Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze? Wyjazd Izy odbije się na dzieciach. Dojdzie do tragedii w czasie świąt - WIDEO

W Grabinie ruszają powoli przygotowania do świąt, Mostowiakowie nie spodziewają się więc, jak duży wstrząs czeka ich już niebawem. Mateusz i Lilka (Monika Mielnicka) zaczynają bowiem coraz częściej zastanawiać się, jak usamodzielnić się finansowo od rodziny. Wreszcie młoda żona Mostowiaka podsunie pomysł, by spróbować szczęścia w Australii, gdzie jakiś czas temu wyemigrował Marek (Kacper Kuszewski), a wkrótce później Natalia (Marcjanna Lelek).

Mateusz, choć początkowo sceptycznie nastawiony do tak radykalnego kroku, w końcu przystanie na pomysł wyjazdu. Młode małżeństwo postanowi swój plan ukryć jednak w tajemnicy przed rodziną. Żegnająca ich na lotnisku Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) niemal do końca przekonana będzie, że para wyjeżdża tylko na miesiąc. Prawdę odkryje dopiero tuż przed ich odlotem. Czy para powróci jeszcze kiedyś w rodzinne strony?

Emisja w TV:

M jak miłość

wtorek 20.55 TVP 2

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze