M jak miłość, odcinek 1578: Iza na oczach Szymka i Mai wypędzi Marcina z domu. Syn będzie błagał ją o litośc dla taty - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Iza na oczach Szymka i Mai wypędzi Marcina z domu. Syn będzie błagał ją o litośc dla taty - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1578: Iza na oczach Szymka i Mai wypędzi Marcina z domu. Syn będzie błagał ją o litośc dla taty - WIDEO

W 1578 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielka awantura między Izą (Adriana Kalska) a Marcinem (Mikołaj Roznerski). Niestety temperatura tej "dyskusji" będzie tak gorąca, że kochający rodzice przestaną zwracać uwagę na dzieci! A Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska), przerażeni w drzwiach pokoju będą się trząść - niczego nie zrozumieją, ale wszystko poczują... W końcu Szymek stanie w obronie siostrzyczki i... taty! Niestety nawet błagania synka nic nie pomogą, bo Iza w 1578 odcinku "M jak miłość" podejmie fatalną, za to ostateczną decyzję. Rozpacz dzieci podczas awantury rodziców - zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wszystko zacznie się w 1579 odcinku "M jak miłość" od wspólnego rysowania mamy z dziećmi. Wówczas Szymek przypomni Izie, że obiecała pogodzenie się z tatą Iza będzie musiała przyznać się synkowi, że obietnicy nie dotrzymała. 

- I tak będzie, ale to wymaga trochę czasu - wyjaśni smutna Iza. 

A zdążycie do świąt? - zapyta rezolutnie Szymek przynosząc list do Mikołaja. 

Niestety nawet piękna praca dzieci nie powstrzyma dramatu, który wydarzy się po powrocie Marcina do domu w 1578 odcinku "M jak miłość". Chodakowski wróci "nabuzowany" adrenaliną, a dalsze wydarzenia wszystko pogorszą... 

Zobacz także: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1578 ZWIASTUN. Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę. Wypędzi go z domu. Nawet Aleksandra potępi synową!
M jak miłość, odc. 1578: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Wpadłem zabrać kilka swoich rzeczy i znikam - oznajmi Marcin Izie w odpowiedzi na jej propozycję spokojnej rozmowy. 

- Czyli nie wracasz do domu?

- Widziałaś gdzi8es moją ładowarkę do tableta?

I w tym momencie 1578 odcinka "M jak miłość" Izie puszczą nerwy Wstanie, uderzy pięściami o stół i wykrzyczy Marcinowi wszystko, co leży jej na sercu!. 

- Ja tego nie wytrzymam! Nie będę cię przepraszać i prosić! Skoro ty chcesz mnie karać za coś czego nie było i czego ja w ogóle nie pamiętam...

- A tego co było wcześniej tego wieczoru też nie pamiętasz?!

- Marcin, litości! O czym ty mówisz? - po twarzy Izy już pociekną pierwsze łzy. 

Zazdrosny małżonek pokaże jej w tym momencie 1578 odcinka "M jak miłość" jeden z odcinków seks serialu Bosackiego, na którym ona uśmiecha się i wyraźnie dobrze czuje w towarzystwie swojego szefa.

- To wygląda na bardzo bliską przyjaźń, nie sądzisz?

- Bo Bosacki chciał, żeby to tak wyglądało! On usiłuje cię zmanipulować, żebyś uwierzył w coś, czego nie ma!

- A może to właśnie nie on usiłuje mnie zmanipulować! - i Marcin wypomni Izie, że widział, jak pod wydawnictwem Michał pomógł jej założyć szalik. 

- Czyli teraz mnie śledzisz? - zapyta przerażona Iza. - Wiesz kogo mi przypominasz tą swoją paranoją? Artura! A ja już więcej nie pozwolę, aby ktokolwiek traktował mnie w taki sposób! Dlatego, proszę cię wyjdź i zejdź mi z oczu! - wykrzyczy zapłakana Iza Marcinowi!

I w tym momencie 1578 odcinka "M jak miłość" zobaczymy, że tej piekielnej awanturze kochających się od zawsze rodziców przysłuchują się od jakiegoś czasu przerażone dzieci.

- Mamo, nie mów tak do taty! Tato, zostań! - zawoła zrozpaczony Szymek. Marcin szybko przytuli dzieci, ale co się stało, już się nie odstanie. 

- Dzieci zawsze są ofiarami konfliktów między dorosłymi - mówi Małgorzata Pieczyńska, czyli serialowa Aleksandra Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Przenika to przez ich ciałka, przez ich mózgi i serca i dzieci stają się gąbką tej negatywnej energii.

Niestety. Iza wyjedzie do Francji i zostawi Marcina i dzieci, czyli wszystkich, których najbardziej na świecie kocha. Awantura w 1578 odcinku "M jak miłość" tylko przyspieszy tę decyzję i być może na zawsze zakończy związek ulubionej pary "M jak miłość".   

Czytaj też: M jak miłość. Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze. Wyjazd Izy odbije się na dzieciach. Szymek i Maja tego nie przeżyją - WIDEO

M jak miłość, odc. 1578: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1578: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1578. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1578. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1578: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze