M jak miłość, odcinek 1578: Budzyński ujawni romans Łukasza i Patrycji?! Doniesie Marcie co wyczynia jej syn

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1578: Budzyński ujawni romans Łukasza i Patrycji?! Doniesie Marcie co wyczynia jej syn

M jak miłość, odcinek 1578: Budzyński ujawni romans Łukasza i Patrycji?! Doniesie Marcie co wyczynia jej syn

W 1578 odcinku "M jak miłość" mecenas Budzyński (Krystian Wieczorek) odkryje skandal, jaki dzieje się w jego rodzinie! Były mąż Marty (Dominka Ostałowska) naprawdę się wścieknie, kiedy się dowie co wyczynia jej syn. Czy ujawni seks aferę Łukasza (Jakub Józefowicz) z żoną (Alżbeta Lenska) Argasińskiego (Karol Strasburger)? Prawdopodobni tak, bo nie będzie mógł patrzeć na cierpienie nastoletniej Ani (Gabriela Świerczyńska) i będzie miał świadomość rozmiarów konsekwencji... Sprawdź co już wiemy o ujawnieniu skandalu w 1578 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wszystko zacznie się w 1578 odcinku "M jak miłość" od tego, że w końcu Ania spotka Patrycje u Marty. Nastolatka już raz przeżyła szok, kiedy nakryła ją w łóżku ze swoim bratem, więc będzie naprawdę wstrząśnięta, kiedy zrozumie, że to na dodatek przyjaciółka ich matki!

Ania nie będzie umiała sama poradzić sobie z tą wiedzą w 1578 odcinku "M jak miłość", więc uda się po pomoc do taty. Budzyński, kiedy do niego dotrze co wyczynia Łukasz i na jaki skandal narażą całą rodzinę, dostanie ataku prawdziwej furii!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1574: Sonia wyśledzi kolejny zamach na Janka! Odkryje mroczną tajemnicę Rafała. Nigdy im tego nie daruje - ZWIASTUN

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO
M jak miłość odc. 1574. Ania (Gabriela Świerczyńska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Ania (Gabriela Świerczyńska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

- Nie chciałam rozmawiać przy mamie. Miałam do ciebie przyjść, jak spanikuję... No to jestem - zacznie przerażona Ania wyznanie w 1578 odcinku "M jak miłość".

- Co się dzieje? - zapyta córkę zatroskany Budzyński.

- Chodzi o tę dziewczynę Łukasza, Patrycję, ona ma męża...

- Wiem... Pewnie trudno jest ci to zrozumieć... - w tym momencie mąż Magdy (Anna Mucha) będzie jeszcze w miarę spokojny.

- Nie o to chodzi... Wiesz, że ona jest koleżanką mamy? - wypali wprost Ania.

W tym momencie 1578 odcinka "M jak miłość" twarz Budzyńskiego zmieni się - od razu rozpoznamy, że jest naprawdę wściekły! Nic nie odpowie Ani, bo najpewniej jego myśli już będą krążyły wokół tego, co zrobi Marcie za takie zaniedbanie spraw syna! 

- Tak myślałam - Ania zorientuje się, że ojczym nic nie wiedział. - Łukasz też chyba o tym nie wie. I... O Boże, to skomplikowane, ale zdaje się, że mama też nie - załamie się Ania.

W 1578 odcinku "M jak miłość" do Budzyńskiego przyjdzie w końcu ze swoim problemem także Łukasz. Będzie chciał się poradzić mecenasa, jak to przeprowadzić nie do końca zgodnie z wolą kochanki - namówić ją i wygrać. W tym samym odcinku również Marta przez przypadek odkryje, że nowa wielka miłość jej syna to jej dobra kumpela! Czy i ona przyjdzie do byłego męża po pomoc? 

Co zrobi mecenas Budzyński, kiedy do niego dotrze, że Łukasz po raz kolejny naraża na szwank dobre imię rodziny, robi to z przyjaciółką matki i jeszcze przyprawia rogi swojemu szefowi? To trzeba zobaczyć - już w 1578 odcinku "M jak miłość"!  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1574: Argasiński będzie się znęcał nad Patrycją za jej romans z Łukaszem! Dowie się o jej zdradzie?

M jak miłość, odc. 1573: Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1574. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1555. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze