M jak miłość, odcinek 1577: Sonia po operacji Janka dowie się o aresztowaniu bandytów z mafii Gadowskiego. Będą już bezpieczni?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1577: Sonia po operacji Janka dowie się o aresztowaniu bandytów z mafii Gadowskiego. Będą już bezpieczni?

M jak miłość, odcinek 1577: Sonia po operacji Janka dowie się o aresztowaniu bandytów z mafii Gadowskiego. Będą już bezpieczni? ZWIASTUN

W 1577 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) wybudzi się po operacji, a przy jego łóżku czuwać będzie wierna Sonia (Barbara Wypych). To będzie niezwykle wzruszający moment - półprzytomny narzeczony w pierwszej chwili zacznie wołać właśnie swoją ukochaną! Chwilę później Sonia dowie się, że gangsterzy z mafii Maksa Gadowskiego (Jarosław Rabenda), prezesa Neratexu, którzy zorganizowali zamach na Janka, poszli siedzieć! Wygląda na to, że 1577 odcinek "M jak miłość" będzie dla pary policjantów wyjątkowo szczęśliwy. Czy okaże się także, że są już bezpieczni i nie muszą uciekać? Nie do końca...

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1577 odcinku "M jak miłość" operacja Janka uda się! Olek po wielu godzinach walki o życie pacjenta wygra, a Janek wybudzi się ze śpiączki. Matka Janka i Sonia będą czekały aż będzie pewność, że życiu mężczyzny ich życia nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Sonię spotka najpiękniejsza - za wszystko co zrobiła dla ukochanego - nagroda: kiedy komendant zacznie odzyskiwać przytomność, wymówi właśnie jej imię!

Po chwili głębokiego wzruszenia w 1577 odcinku "M jak miłość" zakochana, ale też profesjonalna policjantka będzie kontynuować swoje śledztwo w sprawie mafii, która o mały włos zabiłaby jej ukochanego. Los będzie sprzyjał parze policjantów - pod salą Janka Sonia wpadnie na Rafała, który właśnie będzie rozmawiał ze swoim informatorem, Maćkiem. I Sonia wydusi z niego wszystkie ważne informacje na temat gangsterów!    

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1579: Bosacki za kratkami! Czeka go długa odsiadka. Policja znajdzie mocne dowody przeciwko szantażyście

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji
M jak miłość, odc. 1577: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod

- Z Maćkiem gadałeś? Co powiedział?

- Ty mi lepiej powiedz co z Jankiem...

- Dobrze już, dobrze, wybudził się... Ale powiedz mi co ci Maciek powiedział!

- Wczoraj aresztowali kilku gości z tej grupy, no wiesz... Od rana trwają przesłuchania. Zapadła decyzja, na razie nie zdejmujemy ochrony!

Te słowa Rafała obudzą w Soni w 1577 odcinku "M jak miłość" nową nadzieję, że może wreszcie Janek i jego bliscy będą nareszcie bezpieczni. Ale jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Sonia i Janek w 1580 odcinku serialu będą musieli uciekać przez zabójcą... Wygląda więc na to, że do pełni szczęścia Jankowi i Soni zabraknie jeszcze bardziej skutecznych działań policji. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1579: Marcin i Michał wsadzą Bosackiego do więzienia! To jeszcze nie koniec horroru Chodakowskich

M jak miłość, odc. 1577: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1577. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1577. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Najnowsze