M jak miłość, odcinek 1576: Matka Poli zacznie nękać Kamila i Anitę. Pościg za samochodem zakończy się tragedią! - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1576: Matka Poli zacznie nękać Kamila i Anitę. Pościg za samochodem zakończy się tragedią! - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1576: Matka Poli zacznie nękać Kamila i Anitę. Pościg za samochodem zakończy się tragedią! - WIDEO

2021-03-03 13:53

W 1576 odcinku "M jak miłość" widzowie poznają postać Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), matki Poli (Hanna Nowosielska), która zamieni życie Kamila (Marcin Bosak) w piekło! Nie będzie się jednak spodziewała, że jej wielkim wrogiem nie będzie tylko Gryc, a przede wszystkim Anita (Melania Grzesiewicz), którą mała Pola pokochała jak własną matkę. Anita z „M jak miłość” nie zgodzi się na to, by niewinna dziewczynka padła manipulacjom wyrodnej Weroniki i posunie się nawet do wywiezienia dziewczynki. Biologiczna matka dziecka ruszy za nimi w pościg!

"M jak miłość" odcinek 1576 - poniedziałek, 22.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1576 odcinku "M jak miłość" widzowie poznają wreszcie postać Weroniki, wyrodnej matki Poli, która najpierw wyrzekła się dziecka, a teraz wróci i będzie miała w planach ją odzyskać. Kamil z "M jak miłość" wpadnie w szał, kiedy kobieta zacznie mieszać w wychowaniu córki. Chociaż mała dziewczynka cały czas tęskniła za mamą, to Anitę pokochała na tyle, że uznała ją za swoją opiekunkę. Weronika wścieknie się na wieść, że obca kobieta zajęła jej miejsce. Posunie się do radykalnych metod w walce o małą Polę. 

Przeczytaj: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

M jak miłość. Matka Poli odbierze córkę Kamilowi? Weronika pożałuje, że oddała mu dziecko!

Kamil w 1576 odcinku "M jak miłość” będzie przerażony wizją straty córki i oddania jej Weronice, która jest po prostu nieobliczalna.

- Kamil doskonale zdaje sobie sprawę, że Pola tęskni za mamą. (…) Nie chce, żeby Weronika robiła bałagan w tej przestrzeni emocjonalnej dziecka - wypowiada się Marcin Bosak.

- Weronika jest na pewno bardzo pewną siebie kobietą, która wystraszyła się tego jak zobaczyła, jak Kamil świetnie radzi sobie z Polą. Przeraziło ją to, że Kamil nie chce, żeby Weronika spotkała się z córką. (…) Jeżeli chodzi o relację Weroniki z Kamilem, to trochę ciągnie swój do swego. Kamil ma trochę za uszami, Weronika też… - dodaje serialowa Weronika w kulisach "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin da Izie ostatnią szansę, żeby przyznała się do zdrady! Będzie kłamała mu w żywe oczy

Najgorsze w „M jak miłość” okaże się jednak to, że to Anita nie będzie mogła się pogodzić z tym, że wyrodna matka dziecka może ją zabrać i znów skrzywdzić. Laskowska nie cofnie się przed niczym, byle chronić dziewczynkę.

- Anita na pewno jest uprzedzona do Weroniki i robi wszystko, żeby nie dopuścić do spotkania Poli z matką - mówi Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Anita posunie się do radykalnych metod i kiedy zobaczy Weronikę przed domem Gryca, nie wypuści dziecka z auta i wywiezie je! Wyrodna matka ruszy w pościg za swoją córką i jej ciocią. Ta sytuacja może skończyć się tragicznie!

Najnowsze