M jak miłość, odcinek 1575: Sonia straci cierpliwość do Janka! Zmusi go do operacji i wyjazdu z Grabiny - ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1575: Sonia straci cierpliwość do Janka! Zmusi go do operacji i wyjazdu z Grabiny - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1575: Sonia straci cierpliwość do Janka! Zmusi go do operacji i wyjazdu z Grabiny - ZWIASTUN

W 1575 odcinku "M jak miłość" kochająca Janka (Tomas Kollarik) nad życie Sonia (Barbara Wypych) straci jednak do niego cierpliwość. Morawski zdecydowanie przesadzi, kiedy będzie kręcił nosem na cudem załatwioną u operację najlepszego w "M jak miłość" chirurga (Maurycy Popiel)! W dodatku Sonia w międzyczasie przeprowadzi własne śledztwo, z którego wyniknie, że mafia planuje kolejny zamach! I skończą się fochy Janka w 1575 odcinku "M jak miłość" - narzeczona weźmie sprawy w swoje ręce i uratuje ich wszystkich!

"M jak miłość" odcinek 1575 - wtorek, 16.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1575 odcinku "M jak miłość" Sonia będzie już doskonale zorientowania w sytuacji, w jakiej znajduje się jej ukochany Janek. Sama wyśledzi, że mafia szykuje kolejny zamach na komendanta i na nią i natychmiast przystąpi do działania! A pierwsze co będzie musiała zrobić, to dotarcie do upartego mózgu Janka...  

Janek od Olka usłyszy prawdę w 1575 odcinku "M jak miłość" o rokowaniach nowatorskiej operacji na swoim kręgosłupie. Doktor Chodakowski nie będzie przed komendantem i jego matką (Ewa Kasprzyk) ukrywał, że ryzyko niepowodzenia jest bardzo duże. Ale jeżeli wszystko się uda Janek będzie chodził! I kiedy Sonia dowie się o tym wszystkim nie będzie już wdawała się z Jankiem w dyskusję - postawi mu bardzo poważne ultimatum! Jakie?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1574: Sonia wyśledzi kolejny zamach na Janka! Odkryje mroczną tajemnicę Rafała. Nigdy im tego nie daruje - ZWIASTUN

M jak miłość, odc. 1575: Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: tvp/vod

- A tak czułem, że to właśnie na ciebie czekamy - powita Sonię Janek w szpitalu z lekko drwiącym uśmiechem.

Ale tym razem narzeczona w 1575 odcinku "M jak miłość" nie będzie się wdawała w czcze dyskusje z ukochanym, tylko położy "kawę na ławę", a on z cyniczmego "wesołka" w ułamku sekundy zmieni się w przerażonego chłopczyka!  

- Posłuchaj mnie uważnie - zacznie Sonia i właśnie w tym momencie Jankowi uśmieszek natychmiast zniknie z twarzy. Były komendant będzie wręcz przerażony!

- Albo zgodzisz się na tę operację, a potem wyjedziemy i wrócimy jak już będzie bezpiecznie....

- Albo? - zapyta jeszcze Janek. 

- Janek, ja ciebie nie zostawię! Ci ludzie wiedzą kim ja jestem! Przecież próbowali cię zabić na naszym ślubie! Więc jeśli przyjdą znowu ja i tak przy tobie będę! Możesz więc wybrać: szansa na zdrowie i życie dla nas obojga, albo zostać na wózku i żyć w ciągłym strachu.

Jak pisaliśmy jako pierwsi Sonia nie tylko w 1575 odcinku "M jak miłość" postawi na swoim. I dobrze, bo trudna operacja Olka zakończy się sukcesem, a para policjantów w 1580 odcinku "M jak miłość" zdąży uciec z Grabiny przed kolejnym zamachem. I wrócą cali i zdrowi! 

Czytaj też: Śmierć Kasi w Na dobre i na złe? Serce żony Falkowicza przestanie bić w 802 odcinku! Umrze w ramionach Andrzeja? - ZDJĘCIA  

M jak miłość, odc. 1575: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze