M jak miłość, odcinek 1573: Łukasz zażąda od Patrycji rozwodu z Argasińskim! Starsza kochanka nie zostawi bogatego męża?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Łukasz zażąda od Patrycji rozwodu z Argasińskim! Starsza kochanka nie zostawi bogatego męża?

M jak miłość, odcinek 1573: Łukasz zażąda od Patrycji rozwodu z Argasińskim! Starsza kochanka nie zostawi bogatego męża?

2021-02-19 16:51

W 1573 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie miał dosyć ukrywania romansu z Patrycją (Alżbeta Lenska). Wojciechowskiemu przestanie wystarczać rola sekretnego kochanka żony ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger). Każda konfrontacja z szefem wywoła u niego paniczny lęk, że wszystko się wyda. Dlatego w 1573 odcinku "M jak miłość" postawi Patrycji swoje żądania! Będzie nalegał na rozwód Argasińskiej z mężem i na to, by sama w końcu przyznała się Jerzemu do zdrady. Ale Patrycja wcale nie będzie tego chciała.

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Aż do 1573 odcinku "M jak miłość" romans Łukasza i Patrycji pozostanie tajemnicą! Wiele razy kochankowie będą bliscy wpadki, ale Argasiński nie zorientuje się, że jego seksowną żonę coś łączy z jego podwładnym, młodym rehabilitantem. Co prawda sam Łukasz da ordynatorowi powody do podejrzeń, bo zaliczy niezłą wpadkę przed szefem, ale i tak jego romans z Patrycją długo się nie wyda. Nawet kiedy w 1571 odcinku "M jak miłość" Argasiński wezwie Łukasza na dywanik, by podziękować mu za to, co zrobił dla jego żony. Dzięki masażom Wojciechowskiego nie będzie miała problemów z kręgosłupem. Argasiński nie domyśli się, że nie chodzi tylko o lecznicy dotyk Łukasza!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Aż w 1573 odcinku "M jak miłość" nadejdzie moment, w którym Łukasz będzie miał dosyć ukrywania. Zacznie nalegać na Patrycję, by poinformowała w końcu swojego męża o ich romansie, żeby mogli oficjalnie być razem. Ale Patrycja się wykręci. Nie odważy się przyznać Argasińskiemu do zdrady, bo będzie świadoma tego, że straci wszystko! Wygodne życie w luksusie, który zapewnił jej bogaty mąż, wybitny profesor. A do tego, w 1573 odcinku "M jak miłość" Patrycja zacznie się bać, że jej mąż skrzywdzi Łukasza.

Wojciechowski nie odpuści tak łatwo. W 1573 odcinku "M jak miłość" niemal zażąda od Patrycji rozwodu. Coraz bardziej zakochany w starszej o ponad 10 lat mężatce, nie będzie chciał być już tylko jej sekretnym kochankiem.

- Łukasz podświadomie chciałby, żeby to wypłynęło i czuje, że nie ma wyjścia... Trzeba z tym wyjść do ludzi, trzeba to powiedzieć. A najlepiej jakby w ogóle Patrycja wzięła rozwód! To jest w ogóle złote rozwiązanie tej sytuacji - zdradził Jakub Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Tragiczny finał romansu Łukasza z żoną Argasińskiego. Patrycja pożałuje zdrady, bo straci wszystko - WIDEO

Patrycję w 1573 odcinku "M jak miłość" dopadną wyrzuty sumienia z powodu zdrady! Ale ogarnie ją także lęk, że Łukasz ją zostawi, że odejdzie do innej, skoro nie jest w stanie dla niego porzucić męża. A cudowny czas u boku Wojciechowskiego nagle się skończy i znów będzie żyła z Jerzym, dla którego praktycznie nie istnieje, który nie zwraca na nią uwagi. W 1573 odcinku "M jak miłość" zacznie się bać, że wszystko się wyda.

- Patrycja jest przerażona tym jak jej życie może się zmienić, jak wszystko może się odwrócić do góry nogami. Ona już wiele przeżyła. Boi się stracić to, co już ma... Jest tak zakochana i uzależniona od Łukasza, że za każdym razem mówi sobie, że to jest ostatni raz. Argasiński to jest człowiek bardzo pewny siebie, z mocnym charakterem. Patrycja boi się, że Łukasz straci pracę. Mąż może też zrobić krzywdę Łukaszowi, a przecież jej na nim zależy. Myśli co zrobić, żeby ktoś na tym nie ucierpiał. Ale jak wiadomo ktoś będzie cierpiał... - wyznała Alżbeta Lenska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość odc. 1568. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Najnowsze