M jak miłość, odcinek 1572: Koniec Anity i Kamila. Wyjedzie na zawsze i nie będzie dla nich szans?

2021-03-02 9:13 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1572: Koniec Anity i Kamila. Wyjedzie na zawsze i nie będzie dla nich szans?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1572: Koniec Anity i Kamila. Wyjedzie na zawsze i nie będzie dla nich szans?

W 1572 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) będzie musiała zadecydować czy na zawsze odchodzi od Kamila (Marcin Bosak) i Poli (Hanna Nowosielska). Kobieta dostanie propozycję nie do odrzucenia. Żeby podjąć nową pracę, musiałaby przeprowadzić się aż do Gdańska! Chociaż Gryc nie bardzo potrafi okazywać szczere uczucia, tak wobec Anity zawsze miał specjalne względy, tym bardziej, że jego córka traktuje ją właściwie jak mamę! Wkrótce w "M jak miłość" okaże się, że Pola ma problemy, a Anita będzie musiała zadecydować czy zerwać z nimi kontakt i wyjechać.

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Pola ogromnie przywiązała się do Anity. Dojdzie nawet do tego, że dziewczynka pobije się w przedszkolu, bo jedna z koleżanek wytknie jej, że nie ma mamy, a kiedy Kamil nie będzie odbierał telefonu, panie z przedszkola wezwą właśnie Laskowską. Wtedy właśnie w 1572 odcinku "M jak miłość" okaże się, że mała Pola właściwie uznała, że jej mamą jest Anita!

- Powiedz im, mamo... Powiedz im, że mnie kochasz najbardziej na świecie - powie dziewczynka do Anity. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1575: Olewicz i Aneta znajdą kryjówkę Marcina po ucieczce od rodziny. To bratowa będzie błagać go o litość dla Izy. Ujawni całą prawdę o zdradzie

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

W 1572 odcinku "M jak miłość" Kamil wtargnie do przedszkola, a psycholog dziecięcy przekaże mu, że Pola może mieć problemy z psychiką i akceptacją tego, że biologiczna mama ją zostawiła. 

- W takich trudnych sytuacjach dzieci często uciekają w świat wyobraźni, myślenie życzeniowe... Prawdopodobnie Pola bardzo by chciała, żeby pani Anita była jej mamą, wypełniła tę lukę... Może nawet jest skłonna uwierzyć w to, że tak się stanie. Myślę, że powinien pan pomyśleć o wsparciu psychologicznym dla córki. Pola nawiązała z panią Anitą silną więź emocjonalną. I pewnych rzeczy nie da się już tak po prostu odkręcić... - oceni psycholog.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

Nikt w "M jak miłość" nie będzie się spodziewał, że Anita ma swoje plany, które opierają się na wyprowadzce! Kamil od dłuższego czasu droczy się z kobietą, ale tak naprawdę nie raz pokazał, że czuje do niej coś więcej, niż tylko sympatię. Poza tym ma na względnie to, że Pola naprawdę przywiązała się do Laskowskiej. Jeśli Anita w "M jak miłość" przyjmie propozycję pracy w Gdańsku, Gryc i Pola już jej nie zobaczą! Wszystko zależy teraz od wyboru kobiety. 

M jak miłość odc. 1572. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1572. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1572. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1572. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze