M jak miłość, odcinek 1572: Koszmar Poli w przedszkolu. Córka Kamila pobita przez koleżanki za to, że nie ma matki - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1572: Koszmar Poli w przedszkolu. Córka Kamila pobita przez koleżanki za to, że nie ma matki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1572: Koszmar Poli w przedszkolu. Córka Kamila pobita przez koleżanki za to, że nie ma matki - ZDJĘCIA

2021-02-24 8:37

W 1572 odcinku "M jak miłość" Pola (Hania Nowosielska) przeżyje koszmarne chwile w przedszkolu. Córka Kamila (Marcin Bosak) będzie prześladowana przez okrutne koleżanki za to, że nie ma matki i wda się z nimi w bójkę. Spragniona miłości 5-latka zacznie opowiadać wszystkim, że mama niedługo po nią przyjdzie. Jednak bezwzględne dziewczynki nie odpuszczą i w 1572 odcinku "M jak miłość" wyśmieją Polę, że kłamie, bo matka ją przecież oddała. Załamana córka Kamila zaleje się łzami. A kiedy do przedszkola przyjdzie Anita (Melania Grzesiewicz) z ust 5-latki padną poruszające słowa.

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Pola z "M jak miłość" w 1572 odcinku doświadczy wyjątkowego okrucieństwa ze strony koleżanek! Niestety sporo w tym winy Kamila, który wcześniej zlekceważy niepokojące objawy w zachowaniu córki. Dręczona w przedszkolu 5-latka nie będzie chciała tam więcej chodzić, a Gryc zamiast zbadać całą sprawę i ustalić co się dzieje w placówce i dlaczego Pola płacze na samą myśl o przedszkolu, uzna, że problem sam się rozwiąże. Niestety w 1572 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wstrząsających wydarzeń, a Pola stanie się ofiarą bezwzględnych dziewczynek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

A zacznie się przechwałek jednej z nich, która w 1572 odcinku "M jak miłość" żeby wzbudzić zazdrość Poli opowie jak spędzi czas ze swoją mamą. Córka Kamila okłamie koleżanki, że tego dnia też pójdzie z matką do kina. - Ale ty nie masz mamy - rzuci bezdusznie jedna z dziewczynek. - A właśnie, że mam! - Pola nie da za wygraną. - Ciekawe, że jakoś nikt jej nie widział...

Córka Kamila w 1572 odcinku "M jak miłość" zacznie się tłumaczyć, że jej matka mieszka za granicą, ale niebawem po nią przyjedzie i zabierze do Londynu. - Nieprawda! Twoja mama cię oddala. Słyszałam, jak moi rodzice o tym rozmawiali... - wyjątkowa okrutna koleżanka zrobi wszystko, żeby Pola zaczęła płakać. I osiągnie swój cel.

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

Między dziewczynkami w 1572 odcinku "M jak miłość" dojdzie do bójki. Oskarżona o kłamstwo, dręczona psychicznie Pola zaleje się łzami i ukryje się w kąciku sali, żeby nikt jej nie widział. - Moja mama mnie kocha. Moja mama kocha mnie najbardziej na świecie - zacznie szlochać w samotności.

Dramat Poli w 1572 odcinku "M jak miłość" poruszy nauczycielki, które wezmą do przedszkola nie tylko Kamila, ale także Anitę. Pierwsza zjawi się tam ukochana ciocia Poli. Zrozpaczona 5-latka zwróci się do niej tak, jakby była jej mamą. - Powiedz im, mamo... Powiedz im, że mnie kochasz najbardziej na świecie - poprosi córka Kamila.

- Oczywiście, że tak! Kocham cię najbardziej na świecie... Ciocie też potrafią tak kochać... - zapewni ją Anita. - I masz przecież jeszcze swoją mamę, która też cię bardzo kocha, choć jest daleko - doda przyjaciółka Gryca. Na szczęście w 1572 odcinku "M jak miłość" po Polę przyjedzie też Kamil, który przytuli córkę i szepnie jej do ucha, że ma przede wszystkim kochającego tatę.

Koszmar jaki Pola przeżyje w 1572 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Kamil usłyszy szokującą diagnozę psychologa w sprawie Poli. Wyjdzie na jaw, że 5-latka cierpi na zaburzenia psychiczne.

- W takich trudnych sytuacjach dzieci często uciekają w świat wyobraźni, myślenie życzeniowe... Prawdopodobnie Pola bardzo by chciała, żeby pani Anita była jej mamą, wypełniła tę lukę... Może nawet jest skłonna uwierzyć w to, że tak się stanie. Myślę, że powinien pan pomyśleć o wsparciu psychologicznym dla córki. Pola nawiązała z panią Anitą silną więź emocjonalną. I pewnych rzeczy nie da się już tak po prostu odkręcić... - oceni psycholog.

Czy Kamil w "M jak miłość" zdoła pomóc Poli, która z każdym dniem będzie coraz bardziej cierpiała z powodu wyrodnej matki Weroniki, która ją porzuciła? To się okaże już wkrótce w "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1558. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Pola (Hania Nowosielska)
Najnowsze