M jak miłość, odcinek 1569: Kamil podrzuci córkę Zduńskim. Nie zauważy jak Pola cierpi przez wyrodną matkę - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1569: Kamil podrzuci córkę Zduńskim. Nie zauważy jak Pola cierpi przez wyrodną matkę - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1569: Kamil podrzuci córkę Zduńskim. Nie zauważy jak Pola cierpi przez wyrodną matkę - ZWIASTUN

2021-02-21 11:55

W 1569 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zostawi córkę Polę (Hania Nowosielska), bo nie poradzi sobie z roli samotnego ojca i prawnika obciążonego pracą w kancelarii. Jedynym ratunkiem dla Gryca i 5-letniej Poli będą Zduńscy. To właśnie Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) przejmą opiekę nad córką Kamila w kryzysowej sytuacji. Sam Gryc w 1569 odcinku "M jak miłość" nie zauważy jak Pola cierpi przez wyrodną matkę Weronikę, która ją porzuciła bez pożegnania. Dramat Poli poruszy Kingę, która nie pozostawi na Kamilu suchej nitki. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Pola w 1569 odcinku "M jak miłość" wkroczy do rodziny Zduńskich, bo Kamil nie da sobie sam rady z opieką nad 5-latką. Gryc wywoła spore zamieszanie na Deszczowej kiedy zjawi się z Polą błagając o ratunek dla dziewczynki. Będzie musiał wyjechać służbowo do Łodzi i nie znajdzie nikogo, kto będzie mógł się zająć jego dzieckiem.

Nawet ulubiona ciocia Poli, sekretarka z kancelarii Anita (Melania Grzesiewicz) tego dnia w 1569 odcinku "M jak miłość" odmówi Grycowi pomocy. - Mam dzisiaj rozprawę w Łodzi, co ją Werner na mnie zwalił. A Pola się budzi i w ryk, że ona do przedszkola nie idzie! - wyzna załamany Kamil, żeby wyjaśnić w jak fatalnej sytuacji się znalazł.

Dla Kingi to wytłumaczenie Kamila w 1569 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo podejrzane. - A może coś się stało? Mówiła ci? - zacznie wypytywać samotnego ojca. Bo od razu zorientuje się, że z Polą dzieje się coś złego. - Nie, nic tak wielkiego. Wiesz jak to jest między dzieciakami! Do jutra jej przejdzie! - zbagatelizuje sprawę Gryc. - A wiesz o co poszło? - Kinga jednak nie odpuści.

Wreszcie Kamil w 1569 odcinku "M jak miłość" ujawni, że Pola wciąż przeżywa, że matka ją porzuciła. - Ty to potrafisz przesłuchać człowieka... Jakieś koleżanki dokuczały Poli, że nie ma mamy...- Przecież to jest ogromna sprawa! Nie można tego tak zostawić! Musisz porozmawiać z wychowawcą i przede wszystkim z rodzicami tych dziewczynek! - przywoła przyjaciela do porządku Zduńska. W 1569 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie pod ścianą. Jako ojciec znów zawiedzie na całej linii. - Przede wszystkim muszę zorganizować jej coś na dzisiaj!

- OK, ale nie możesz tak improwizować i żyć z dnia na dzień! Dziecko, żeby czuło się bezpieczne potrzebuje stały rytm dnia, porządek! Nie możesz jej tak podrzucać to tu, to tam! - Kinga w 1569 odcinku "M jak miłość" nie pozostawi na Grycu suchej nitki. - Czyli mi nie pomożecie? - zapyta zdesperowany.

Na szczęście Zduńscy staną na wysokości zadania. A właściwie Piotrek, który w 1569 odcinku "M jak miłość" zgodzi się zostać ojcem zastępczym Poli. I spędzi z córką Kamila cały dzień. On także zauważy smutek w oczach 5-latki. Tak jak Franka (Dominika Kachlik), która pozna ją przypadkiem, ale polubi od pierwszej chwili. 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

Kiedy Kamil w 1569 odcinku "M jak miłość" wróci po Polę do Zduńskich spędzi z córką cały wieczór na szalonych zabawach. A gdy dziewczynka zaśnie, Gryc znów się załamie. Zwierzy się Piotrkowi, że samotne rodzicielstwo przerasta go, bo Pola potrzebuje przecież kochającej matki. Bezwzględna Weronika zrzekła się praw do dziecka, porzuciła ją i zerwała wszelki kontakt.

- Kurcze nie wiem jak to wszystko poukładać. Jak jej pomóc, nawet nie wiem od czego zacząć... - powie Gryc. Tym razem nawet Piotrek nie zdoła pomóc przyjacielowi.

M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Najnowsze