M jak miłość, odcinek 1571: Wściekły Michał zaatakuje Bosackiego! Zwyzywa go i wyrzuci z pracy na bruk

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Wściekły Michał zaatakuje Bosackiego! Zwyzywa go i wyrzuci z pracy na bruk

M jak miłość, odcinek 1571: Wściekły Michał zaatakuje Bosackiego! Zwyzywa go i wyrzuci z pracy na bruk

2021-02-18 16:25

W 1571 odcinku "M jak miłość" doprowadzony do furii Michał (Paweł Deląg) rzuci się z pięściami na podstępnego Bosackiego (Dariusz Kordek)! Pisarz zwyzywa fałszywego kumpla i fatalnego pracownika, kiedy zrozumie, że cała akcja z "nocą z Izą (Adriana Kalska)" w Krakowie i psychotropy w drinku to właśnie robota Bosackiego! Szef wydawnictwa nie będzie się już wdawał w żadne dyskusje z draniem, tylko wyrzuci go z pracy na bruk! To jednak, niestety nie zamknie ani tej historii, ani samego Jana w 1571 odcinku "M jak miłość". Bosacki ma swój plan i go zrealizuje według znanej zasady: po trupach do celu.

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1571 odcinku "M jak miłość" Michał wpadnie w szał, kiedy zjawi się u niego Bosacki z próbą wyłudzenia ogromnej sumy pieniędzy! Manipulant zażąda od swojego szefa i kolegi kwoty 30 tysięcy złotych w zamian za milczenie o krakowskim skandalu. Jednak zupełnie nie takiej reakcji będzie się spodziewał od kulturalnego pisarza... 

Bosacki - jak się dowiemy w 1571 odcinku "M jak miłość" - sam będzie szantażowany przez wierzyciela przestępcę, któremu jest winny dokładnie taką samą kwotę, jakiej zażąda od Michała. W tym celu Jan po prostu zaprezentuje szefowi filmik, będący "dowodem" na to, że spędził gorącą noc z Izą w Krakowie.  - Ty to wszystko ukartowałeś!... Ty gnoju... Ty skończony... - Michał nie będzie oszczędzał, ani słów, ani pięści. 

- Licz się ze słowami - Bosacki jeszcze nie zrozumie co go czeka...

Zobacz też: M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Załatwi go tak jak Pawła! - WIDEO

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem
M jak miłość, odc. 1571: Michał (Paweł Deląg), Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm

Michał przeżył w "M jak miłość" różne ciężkie momenty, a jego uzależnienie od hazardu popchnęło go w nieciekawe towarzystwo. Pisarz też ledwo panował nad sobą, kiedy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wciąż nie mogła wybrać między nim, a Leszkiem (Sławek Uniatowski). Ale w takiej furii nie widzieliśmy go jeszcze nigdy!

- Ktoś mnie ostrzegał przed tobą zaraz po tym, jak przejąłem wydawnictwo. Nie uwierzyłem mu wtedy, stanąłem po twojej stronie. A ty robisz coś takiego dla pieniędzy? - będzie wrzeszczał Michał na Bosackiego. 

- Mąż Izy rozwalił moje małżeństwo. Zrobił to bez żadnych skrupułów. Dlaczego ja miałbym je teraz mieć? - odpowie mu Bosacki, trochę jednak nie na temat.

- Dzwonię na policję! - Michał chwyci telefon.

- Jeśli to zrobisz, wyślę ten film do męża Izy. Trzydzieści tysięcy. I nikt się o niczym nie dowie... -  zaszantażuje go Bosacki. 

Ujawniamy, że w 1571 odcinku "M jak miłość" ze strony Michała dojdzie do rękoczynów. Michał w zasadzie dosłownie "na kopach" wyrzuci przestępcę ze swojego gabinetu i z firmy. Bosacki jednym ruchem straci pracę, kolegę i szansę na spłacenie swoich długów. Ale to go nie tylko nie powstrzyma, ale zachęci do dalszych działań...

Czytaj także: M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

Najnowsze