M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Bandyci załatwią go tak jak Pawła! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Bandyci załatwią go tak jak Pawła! - WIDEO

M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Załatwi go tak jak Pawła! - WIDEO

2021-02-18 16:00

Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" brutalnie pobity! Na planie serialu właśnie powstały ujęcia do jednego z odcinków, w których Zduński mocno oberwie. Nie tak dawno w "M jak miłość" został skatowany Paweł (Rafał Mroczek), który podał się za brata, by ratować go przed bandytami. To Kamila (Anna Gorajska) wystawiła Piotrka zbiorom, których nasłał jej podejrzany klient Rykalski (Paweł Hartlieb). Wygląda na to, że wkrótce w "M jak miłość" sprawa bestialskiego napadu na Zduńskiego będzie miała ciąg dalszy. Tym razem to Piotrek dostanie niezły łomot.

Kto pobije Piotrka w "M jak miłość"? To sprawka Kamili i bandytów od Rykalskiego?

Marcin Mroczek na planie "M jak miłość" pokazał przerażające ujęcia! Serialowy Piotrek z podbitym okiem, wyjątkowo paskudnym śladem po pobiciu nie chciał zbyt wiele ujawnić, ale wspomniał, że Zduński mocno oberwie. Od kogo i za co? Czy Piotrek zostanie skatowany tak jak kilka tygodni temu Paweł z winy Kamili Jabłońskiej? Bliska przyjaciółka Piotrka, której nie udało się go uwieść pokazała niedawno w 1563 odcinku "M jak miłość" na co ją stać. Wystawiła Zduńskiego dwóm bandytom! Sama wpakowała się w poważne kłopoty z klientem Rykalskim, a kiedy groźny przestępca ją dopadł, uprzedził, że zrobi z nią porządek, bo przegrała jego sprawę, prawniczka zrzuciła wszystko na Piotrka! A Rykalski postanowił go załatwić.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

Nie udało mu się, bo wówczas w "M jak miłość" w obronie brata stanął Paweł. To on się podał za mecenasa Zduńskiego i przyjął na siebie ciosy dwóch zbirów. Skatowany Paweł zyskał dozgonną wdzięczność Piotrka. A ta tragedia stała się przełomem w ich relacjach. Już wtedy w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek postanowił pomścić brata! Nawet ryzykując, że zadrze z niebezpiecznymi bandytami.

- Facet za to zapłaci! Nie puszczę mu tego płazem!- obiecał Pawłowi. - Może lepiej niech policja się tym zajmie...- usłyszał od brata. - Niby zwykły klient. Prowadziliśmy jego sprawę w kancelarii. Chodziło o ubezpieczenia. Spora kasa. Ja zacząłem, potem przejęła to Kamila i przegrała!- dodał Piotrek, który postanowił zrobić wszystko, by unieszkodliwić Rykalskiego i jego ludzi.

M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Bandyci załatwią go tak jak Pawła! - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Choć Marcin Mroczek na Instagramie nie wyjawił od kogo oberwie Piotrek w nowych odcinkach "M jak miłość" późną wiosną, to można się domyślać, że sprawa napadu na Pawła, porachunków z Rykalskim po tym jak Kamila nawaliła będzie miała swój ciąg dalszy. Pobicie Piotrka to kolejna z tragedii jaka spadnie na rodzinę Zduńskich wkrótce w "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę
Najnowsze