M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek pomści skatowanego Pawła! Zadrze z bezwzględnym bandziorem - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek pomści skatowanego Pawła! Zadrze z bezwzględnym bandziorem - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek zemści sie za napad na Pawła! Pogodzi się z bratem, ale zadrze z bezwzględnym bandziorem - WIDEO

2021-02-02 20:29

W 1563 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zostanie brutalnie pobity, a za bestialskim napadem będzie stał Piotrek (Marcin Mroczek). Nie naśle na brata bliźniaka bandytów, ale przez to, że Paweł poda się za Piotrka mocno oberwie od dwóch zbirów, którzy będą działali na zlecenie groźnego bandziora Rykalskiego (Paweł Hartlieb), klienta kancelarii. Brutalny atak na Zduńskiego w 1563 odcinku "M jak miłość" to wina... Kamili (Anna Gorajska), która wystawi Piotrka. A on z kolei postanowi zemścić się za krzywdę Pawła. Narazi całą rodzinę!

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Braterska miłość Zduńskich w "M jak miłość" da o sobie znać w wyjątkowo dramatyczny momencie. Choć od dawna Paweł i Piotrek są pokłóceni i nie odzywają się do siebie, to jednak w 1563 odcinku "M jak miłość" ich relacje ulegną zmianie. Przełomem będzie bestialski napad na Pawła, który zostanie skatowany przez dwóch bandytów (Łukasz Król, Mateusz Wróblewski) nasłanych przez Rykalskiego, bogatego, ale i bezwzględnego klienta kancelarii, którego sprawę prowadził kiedyś Piotrek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek wyjdzie ze szpitala, ale zostawi Sonię i zamieszka u matki! Nie pogodzi się z tym, że nie będzie chodził

A zacznie się w 1563 odcinku "M jak miłość" od porażki Kamili w sądzie. Przyjaciółka Piotrka, która przejęła od niego sprawę Rykalskiego poniesie klęskę. Wściekły klient zjawi się w kancelarii żądając wyjaśnień. A do tego Rykalski zacznie jej grozić, więc przerażona prawniczka szybko zrzuci winę właśnie na Zduńskiego. - Wszystkie dokumenty przygotowywał mecenas Piotr Zduński... De facto on był odpowiedzialny za tę sprawę, ja tylko kilka razy reprezentowałam kancelarię w sądzie!

Zbiry od Rykalskiego w 1563 odcinku "M jak miłość" postanowią zaczekać na Piotrka przed bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Ustalą jak wygląda Zduński i że często bywa właśnie w kawiarni żony. Ich rozmowę podsłucha Paweł, który kiedy zrozumie, jak bardzo są niebezpieczni, postanowi ściągnąć „zabijaków” do "Rowerowni" – by chronić brata oraz całą rodzinę. - Piotr Zduński… Podobno panowie mnie szukają? - O, pan mecenas, dzień dobry! Możemy pogadać gdzieś na osobności? - W rowerowni brata? Tam nikt nam nie będzie przeszkadzał...

To się źle skończy dla Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość", który zostanie brutalnie pobity przez oprychów. Skatowanego brata znajdzie Piotrek. - Chcieli cię dorwać, ale im dowaliłem... - wyjaśni Paweł. - Dzwonię na policję i po karetkę! Muszą cię obejrzeć!- Nie dzwoń nigdzie. Przecież widzisz, że nic mi nie jest. Sam sobie dojdę do szpitala. 

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

Mimo sprzeciwu Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek wezwie karetkę i pojedzie z bratem do szpitala. Szybko jednak stamtąd wyjdą, bo u Zduńskiego lekarz nie stwierdzi żadnych poważnych obrażeń. Aż wreszcie mąż Kingi zdobędzie się na przeprosiny. - Sorry, że za mnie oberwałeś...- Ty też nie raz ratowałeś mnie z opresji. - Facet za to zapłaci! Nie puszczę mu tego płazem!- Może lepiej niech policja się tym zajmie...- Niby zwykły klient. Prowadziliśmy jego sprawę w kancelarii. Chodziło o ubezpieczenia. Spora kasa. Ja zacząłem, potem przejęła to Kamila i przegrała!- Ona cię wystawiła? - zapyta z niedowierzaniem Paweł.

Piotrek w 1563 odcinku "M jak miłość" wreszcie zrozumie, że musi się trzymać od Kamili z daleka. Dla własnego dobra i dobra swoje rodziny. Przyjmie przeprosiny Jabłońskiej, ale ostatecznie zakończy ich przyjaźń. Kamila będzie musiała pogodzić się z tym, że to już koniec.

- Muszę skupić się na tym, żeby unieszkodliwić tego faceta! Daj mi proszę dokumenty tej sprawy... - wytłumaczy przyjaciółce chłodnym tonem.

A kiedy później w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek i Kinga znów spotkają się z Pawłem, z ust prawnika padnie ważna obietnica. - Kamila jedzie właśnie na posterunek złożyć zeznania. Dorwiemy tych gnoi!- Tylko chcę, żeby ta historia została między nami. Jutro na obiedzie powiemy, że testowałem nowy rower - poprosi Paweł, który w 1563 odcinku "M jak miłość" ukryje przed całą rodziną co mu się stało.

M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), bandyci (Łukasz Król, Mateusz Wróblewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), bandyci (Łukasz Król, Mateusz Wróblewski)
M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze