M jak miłość, odcinek 1569: Wariacki seks Uli i Bartka w nowym mieszkaniu. Tak ich nakręci wino z kubka! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1569: Wariacki seks Uli i Bartka w nowym mieszkaniu. Tak ich nakręci wino z kubka! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1569: Wariacki seks Uli i Bartka w nowym mieszkaniu. Tak ich nakręci wino z kubka! - ZDJĘCIA

2021-02-23 14:39

W 1569 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) niczym bezdomni żebracy będą się włóczyć po Warszawie w poszukiwaniu kąta do spania. Nowe życie Lisieckich w stolicy będzie dalekie od ich oczekiwać. Bez mieszkania, pracy i pieniędzy, zdani na łaskę rodziny i przyjaciół cudem znajdą malutką kawalerkę, w której będą mogli zamieszkać od zaraz. Kolejny rozdział historii Uli i Bartka w 1569 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się od szalonego seksu w nowym mieszkaniu. Nakręci ich tak wino wypite prosto z kubka! Zobaczcie gorące zdjęcia tej pary.

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w 1569 odcinku "M jak miłość" otworzą nowy rozdział swojej historii miłości!Nie obędzie się bez komplikacji, bo los nie oszczędzi Lisieckich po przeprowadzce do Warszawy. Stracą dach nad głową w mieszkaniu kolegi Bartka, więc zwrócą się po pomoc do rodziny. Będzie im jednak tak wstyd, że ani Lilce (Monika Mielnicka), ani Piotrkowi Zduńskiemu (Marcin Mroczek), który spotkają w "Bistro za rogiem" nie powiedzą jak jest u nich źle.

Sytuacja zrobi się na tyle dramatyczna, że w 1569 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek nie będą mieli nawet gdzie spać. Ostatnią nadzieję na dach nad głową odbierze im Paweł (Rafał Mroczek). Ale litość okaże im za to jego dziewczyna Franka (Dominika Kachlik), która wręczy bezdomnym małżonkom klucze do mieszkania koleżanki. Dzięki niej Ula i Bartek w 1569 odcinku "M jak miłość" będą mieli dla siebie malutką kawalerkę, bez ogrzewania, mebli i wygód.

Nagle Ula zacznie narzekać, że stracili wszystko, są biedni jak jeszcze nigdy w życiu! Pocieszaniem nieszczęśliwej żony zajmie się Bartek, który w 1569 odcinku "M jak miłość" wykrzesa z siebie choć trochę optymizmu i nadziei, że wszystko jakoś się ułoży. Mimo, że w nowej pracy dostawcy firmy cateringowej zaliczy niezłą wpadkę. - Dziś spóźniłem z zamówieniem. Klient odmówił przyjęcia, nie będzie jadł zimnego. Potrącą mi z dniówki, ale na pocieszenie pozwolili mi zatrzymać żarcie...

Nic dziwnego, że Ula w 1569 odcinku "M jak miłość" zacznie marudzić i ubolewać nad ich losem. - O ty, czekaj, to jak tutaj rozpalimy ognisko to nie dość, że się sami ogrzejemy, to jeszcze będziemy mieli ciepłe żarcie! No to za przyszłość... - wzniesie toast winem, które dostaną od Pawła.

- Za marzenia... - doda Bartek, którego marzenie o warsztacie legło w gruzach przez długi Uli. - I żeby się ciepło zrobiło jeszcze! - doda Ula, a ukochany zacznie ją całować na rozgrzewkę. - A to marzenie mogę spełnić od razu...- zapewni żonę Bartek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1572: Ula ośmieszy się przed Marysią! Zobaczy ją w kompromitującym stroju i postanowi działać - WIDEO

M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka w Warszawie. Umrą ze wstydu przed rodziną! Będą błagać o kąt do spania

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1569: Kinga ucieknie od Piotrka i dzieci! Ukryje się w miejscu gdzie nikt nie będzie podejrzewał

Kilka łyków wina z kubka, namiętnych pocałunków Bartka w 1569 odcinku "M jak miłość" rozkręci Ulę tak bardzo, że podda się namiętności. - Zobacz, wszystko straciliśmy dom, pracę, a ja mam wrażenie, że staliśmy się sobie bliżsi, bardziej niż dotąd... - pocieszy się. - I tego się trzymajmy! A wszystko się jakoś tam ułoży... - obieca Bartek. I już po chwili Lisieccy będą uprawiać szalony seks na podłodze.

M jak miłość odc. 1569. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1569. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany