M jak miłość, odcinek 1572: Ula ośmieszy się przed Marysią! Zobaczy ją w kompromitującym stroju i postanowi działać - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1572: Ula ośmieszy się przed Marysią! Zobaczy ją w kompromitującym stroju i postanowi działać - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1572: Ula ośmieszy się przed Marysią! Zobaczy ją w kompromitującym stroju i postanowi działać - WIDEO

2021-02-19 16:52

W 1572 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) boleśnie się przekona, że jej nowe życie z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) w Warszawie jest dalekie od sielanki, do jakiej przywykła w Grabinie. Zanim oczywiście wpakowała się w długi, straciła siedlisko, a mąż musiał sprzedać warsztat. Bez pracy, w malutkim, pustym wynajmowanym mieszkaniu w 1572 odcinku "M jak miłość" poczuje się upokorzona całą sytuacją. Przełknie jednak gorycz porażki i przyjmie posadę, która będzie od niej wymagała zrobienia z siebie pośmiewiska. I to na oczach cioci Marysi (Małgorzata Pieńkowska)! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w 1572 odcinku "M jak miłość" będą musieli się zmierzyć w brutalną rzeczywistością życia w Warszawie. Bez grosza przy duszy, w ciasnym, wynajętym mieszkaniu, które załatwi im Franka (Dominika Kachlik) poczują, jakby zaczynali wszystko od zera. Nie będą mieli dosłownie nic! Tylko Bartkowi uda się znaleźć pracę jako dostawcy w firmie cateringowej. Ula nie dostanie wymarzonej posady w biurze turystycznym i mimo, że wyśle mnóstwo CV to żadna firma jej nie zatrudni. Zdesperowana Lisiecka w 1572 odcinku "M jak miłość" przyjmie posadę w banku za marne pieniądze i będzie paradować po mieście w stroju misia pandy!

- Ula w tej sytuacji chowa swoją dumę i ego. Po prostu walczy o ten nowy początek z Bartkiem. Czuje, że to jest jej dorosłe życie i czas przestać polegać tylko i wyłącznie na rodzinie. Myślę, że ona sama chce sobie zrobić taki test, czy da radę... - powiedziała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

Ale nie podda się, nawet kiedy w 1572 odcinku "M jak miłość" ciocia Marysia zobaczy ją w tym kompromitującym przebraniu na ulicy. Dla Rogowskiej stanie się jasne, że Ula ją okłamała, że po przeprowadzce do Warszawy wcale nie ma gotowego planu na przyszłość i nowe życie z Bartkiem.

Poza tym w 1572 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że Ula nie dostała etatu w banku, choć tak naprawdę będzie pracowała pod bankiem, rozdając ulotki w stroju pandy. Nie chciała mieszkać w Grabinie w domu Mostowiaków, a teraz klepie biedę przez własną głupotę. Marysia zrozumie, że Lisieccy zupełnie sobie nie radzą w nowej rzeczywistości. Dlatego w 1572 odcinku "M jak miłość"postanowi im pomóc. I od razu zgromadzi posiłki.

- Ula jest dzielna... Nie skarży się... - zapewni ciocię Bartek w 1572 odcinku "M jak miłość". - Wiem - odpowie Rogowska, ale jednak postanowi działać. Dla dobra bratanicy!

- Chcą być samodzielni i chwała im za to. A z drugiej strony to jednak chyba błąd, bo rodzina Rogowskich, Mostowiaków to jest taka rodzina, do której wszyscy tęsknimy. Myślę, że dlatego ten serial jest lubiany, ponieważ to jest rodzina, o którą wszyscy mogą się oprzeć... - wyjaśniła Pieńkowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka w Warszawie. Umrą ze wstydu przed rodziną! Będą błagać o kąt do spania

Sprawdź też: M jak miłość. Marzenka i Andrzejek zostaną w siedlisku! Ula też tam wróci z podkulonym ogonem - WIDEO

W 1572 odcinku "M jak miłość" Marysia przy wsparciu Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) urządzi nowe mieszkanie Uli i Bartka. Podaruje im wyjątkowy prezent. Poprosi Zduńskich, by oddali im starą, niepotrzebną komodę z Deszczowej, przeznaczoną na śmietnik. Na widok niespodzianki od rodziny Ula w 1572 odcinku "M jak miłość" zaleje się łzami. - Co ty płaczesz? Nie podoba ci się komoda? Zadzwonię, zabiorą! - rzuci nagle Bartek. Mocno przytuli żonę, widząc, że teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje jego wsparcia.

Miłość Uli i Bartka w "M jak miłość" zostanie wystawiona na ciężką próbę. Nie wiadomo czy wyjdą z niej zwycięsko. - Zaczynanie od nowa rodzi wiele niepewności, ale sprawdza też miłość... - ujawnił Arkadiusz Smoleński.

M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1569. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft)
Najnowsze