M jak miłość, odcinek 1569: Franka nie zamieszka z Pawłem?! Zduński znowu zrobi coś głupiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1569: Franka nie zamieszka z Pawłem?! Zduński znowu zrobi coś głupiego

M jak miłość, odcinek 1569: Franka nie zamieszka z Pawłem?! Zduński znowu zrobi coś głupiego

W 1569 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) znów odtrąci Frankę (Dominika Kachlik)! I to w dodatku w takim momencie, kiedy zupełnie nie o to mu chodziło... Czy to tylko nieporadność Zduńskiego, czy jednak brak pewności w kwestii prawdziwych uczuć do Franki? Niezależnie od przyczyny, kara spadnie na Zduńskiego szybko - w 1569 odcinku "M jak miłość" powie mu "nie"! Czy Paweł zdoła jeszcze to naprawić i jednak zamieszkają razem? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł złoży France w 1569 odcinku "M jak miłość" pewną propozycję. To wielki krok dla niego, ale zrobi to tak dziwnie, że zakochana dziewczyna natychmiast poczuje się dotknięta! I w dodatku trudno jej się dziwić...

Zduński zaprosi Frankę do siebie na kolację w 1569 odcinku "M jak miłość" i w obecności Basi (Gabriela Raczyńska) zaproponuje jej... szufladę, żeby mogła się poczuć jak u siebie. Niestety, ta oferta nie wywoła oczekiwanego entuzjazmu zakochanej dziewczyny. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1564: Werner upokorzy Sandrę koszmarnym prezentem! To dlatego od niego ucieknie!

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie podczas ucieczki?

Jak informuje "Świat Seriali" dopiero kolejna interwencja Basi w 1569 odcinku "M jak miłość' sprawi, że Paweł podejdzie do sprawy wspólnego zamieszkania poważnie. Ale Franka już nie zareaguje tak, jakby sobie tego wymarzył...

- Baśka ma rację... Powinnaś z nami zostać - zacznie znów nieporadnie Paweł zasłaniając się córką.

- Powinnam? Czy naprawdę tego chcesz? Nie jesteś w stanie powiedzieć mi dwóch słów, ale chcesz, żebym z tobą zamieszkała? - odpowie mu po raz kolejny urażona dziewczyna.

- Nie chcesz? - Paweł naprawdę będzie zaskoczony w 1569 odcinku "M jak miłość'.

- Nie chcę być tylko twoją współlokatorką!

Czy Paweł zrozumie, że znowu wygłupił się proponując France szufladę i zupełnie nie tak powinno wyglądać zaproszenie do wspólnego życia? Jeżeli tego nie zrobi w 1569 odcinku "M jak miłość" może stracić miłość tej dziewczyny bezpowrotnie. 

Fani zdecydowanie "radzą" Pawłowi z "M jak miłość" aby trzymał się Franki i życzą tej parze powodzenia. Szalona i zakochana w Zduńskim dziewczyna szybko zdobyła sympatię widzów serialu, którzy mocno trzymają kciuki za powodzenie tej pary! Pod zdjęciem z planu, opublikowanym na Instagramie Rafała Mroczka można zobaczyć go z Dominiką Kachlik podczas przerwy z telefonami w rękach. I fani zareagowali natychmiast - mają zająć się sobą!

- Super wyglądacie razem kochani ? tylko po co te telefony radziłabym raczej kubek pysznej kawusi albo herbatki?.

- Powinniście ze sobą rozmawiać a nie telefony w ręku!

- Super para!

Zawsze czekam na wątek Pawła i Franki w MjM :pp ?

Zobacz także: M jak miłość odcinek 1565: Argasiński nakryje Anetę i Olka na seksie w szpitalu! Umrze z zazdrości, że zakochani Chodakowscy lubią eksperymentować

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze