M jak miłość, odcinek 1564: Werner upokorzy Sandrę koszmarnym prezentem! To dlatego od niego ucieknie!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1564: Werner upokorzy Sandrę koszmarnym prezentem! To dlatego od niego ucieknie!

M jak miłość, odcinek 1564: Werner upokorzy Sandrę koszmarnym prezentem! To dlatego od niego ucieknie!

2021-02-05 15:39

Werner (Jacek Kopczyński) z "M jak miłość" chyba nie dojrzał do prawdziwej miłości. Chociaż zainteresował się Sandrą (Anna Oberc), to nie umie jej do siebie przekonać. W końcu w 1564 odcinku "M jak miłość" zaprosi ją na kolację, która skończy się tragicznie! Wszystko przez głupi wyskok Wernera, który podaruje jej nietuzinkowy prezent. To tak wystraszy kobietę, że od razu ucieknie! Co wymyśli Adam, że tak zrazi i speszy Sandrę?

"M jak miłość" odcinek 1564 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1564 odcinku "M jak miłość" Werner zaprosi Sandrę na kolację. Ostatnio uznał, że ma przy swoim boku "skarb" i chce to wykorzystać. To Kinga (Katarzyna Cichopek) uświadomiła mu, że musi coś czuć do kobiety, skoro ona pochłonęła całe jego myśli. Adam za namową Zduńskiej zbliżył się do Sandry a w 1564 odcinku "M jak miłość" wyjdzie z odważną inicjatywą! Przygotuje dla niej specjalny prezent, ale nie przewidzi reakcji wybranki. Ta kompletnie zdezorientowana po prostu ucieknie! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

W 1564 odcinku "M jak miłość" Werner wyjmie podarunek z szuflady i wręczy pudełko Sandrze. Okaże się, że to szczoteczka do zębów...

- Chciałbym, jeśli pozwolisz, zaprosić cię do mojego życia. Na dobre i na złe. Zaczynając od tego momentu. Poczekaj, mam dla ciebie prezent - powie Adam i wręczy kobiecie szczoteczkę do zębów, na co ona wybuchnie śmiechem.

- No, jestem pod wrażeniem.

W tym samym momencie do Adama zadzwoni telefon i wyjdzie on z propozycją.

- Wiesz, mamy taką firmową imprezę. Chciałbym, żebyś wystąpiła na niej jako moja dziewczyna...

- Żartujesz chyba...

- W życiu nie byłem bardziej poważny! - zadeklaruje Werner w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

W 1564 odcinku "M jak miłość" Sandra będzie zaskoczona tempem, w jakim rozwija się ta znajomość. To będzie dla niej zbyt wiele. Dodatkowo szczoteczka do zębów, podarowana przez Adama, uświadomi jej, że robi się naprawdę poważenie. Kobieta najzwyczajniej w świecie się przestraszy i po prostu ucieknie! Widocznie deklaracje Adama to dla niej stanowczo zbyt wiele i nie umie odnaleźć się w tej sytuacji. Skołowany Werner, który wejdzie do jadalni, zastanie puste krzesło. Wygląda na to, że ta znajomość potrzebuje czasu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze