M jak miłość, odcinek 1568: To Ania doniesie Marcie na Łukasza i Patrycję! Prawda o ich romansie wyjdzie na jaw

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1568: To Ania doniesie Marcie na Łukasza i Patrycję! Prawda o ich romansie wyjdzie na jaw

M jak miłość, odcinek 1568: To Ania doniesie Marcie na Łukasza i Patrycję! Prawda o ich romansie wyjdzie na jaw

2021-02-22 20:51

W 1568 odcinku "M jak miłość" wyjazd Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) nagle zmieni obrót! To Ania (Gabriela Świerczyńska) doniesie Marcie (Dominika Ostałowska), że brat potajemnie wyjechał z kochanką! Wojciechowska zadzwoni aż z Berlina i powie mu, że domyśla się co wyprawia z dala od Warszawy! Łukasz i Patrycja oddadzą się seks randkom na Mazurach, ale telefon od Marty w "M jak miłość" przerwie zabawę. Kobieta będzie już wszystko wiedziała!

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" Patrycja i Łukasz zaliczą niezłą wpadkę. Najpierw Argasiński (Karol Strasburger) nakryje fizjoterapeutę na przeglądaniu zdjęć jego żony! Na szczęścia ordynator nie zdąży zauważyć, że to fotki Patrycji. Łukasz wygada się jednak o wyjeździe na Mazury, a Jerzy zacznie kojarzyć fakty.

- To może pan tam gdzieś spotka moją Patrycję, bo też wybiera się w tamte strony do jakiegoś spa. I to wszystko dzięki panu, bo to przecież pan postawił ją na nogi - powie Argasiński w 1568 odcinku "M jak miłość", a Wojciechowski zacznie się domyślać, że coś jest nie w porządku. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1568: Ostatnie chwile Patrycji z Łukaszem. Odejdzie od starszej kochanki. Padną przerażające słowa!

Marta z "M jak miłość" będzie nadal przebywać z Berlinie. To nie przeszkodzi jej w zadzwonieniu i wybadaniu syna. Kobieta będzie już wszystko wiedziała. Ania doniesie jej, że Łukasz jest na wyjeździe z kochanką.

- Mama nie przejmuj się, u nas wszystko gra. Przepraszam, że nie oddzwaniałem, ale miałem delikatny zawrót głowy - powie wymijająco Łukasz. 

- Wiesz co, nie ściemniaj synu. Ania już mi doniosła, że gdzieś wyjechałeś. Pewnie nie sam, dlatego nie mogłeś wcześniej rozmawiać. 

- Masz mnie.

- Pojechałeś z tą nową dziewczyną? Pewnie sam mi to powiesz, ale zapytam. To coś poważnego?

- Myślę, że tak... - odpowie Wojciechowski. 

W 1568 odcinku "M jak miłość" nie będzie jeszcze jasne, że tajemniczą dziewczyną jest Patrycja Argasińska! Marta ma jednak coraz więcej informacji i kwestią czasu jest, kiedy się dowie reszty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1568: Laura pokaże się Olkowi w śmiałej pozie! Będzie musiał odwdzięczyć się przebiegłej pielęgniarce - ZWASTUN

W 1568 odcinku "M jak miłość" kochankowie udadzą się miłosnym uniesieniom. Zapomną o całym świecie. Nagle Patrycję najdą wyrzuty sumienia. Zacznie płakać w nocy!

- (...) Nie pamiętam kiedy mi było tak dobrze... Najbardziej się boję tego co będzie jak odejdziesz. Jak ja sobie z tym poradzę... - powie kobieta. 

- Ale ja nigdzie się nie wybieram - zapewni młody lekarz. 

Łukasz z "M jak miłość" nie wyzna kobiecie miłości, ale będzie czuł, że to dla niego coś więcej. Ile jeszcze utrzymają swój romans w sekrecie? Pewnym jest, że już niedługo wszystko ujrzy światło dzienne. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze