M jak miłość, odcinek 1568: Iza wpadnie w panikę! Michał wyda ją przed Marcinem? Kłamstwa Izy wyjdą na jaw

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Iza wpadnie w panikę! Michał wyda ją przed Marcinem? Kłamstwa Izy wyjdą na jaw

M jak miłość, odcinek 1568: Iza wpadnie w panikę! Michał wyda ją przed Marcinem? Kłamstwa Izy wyjdą na jaw

W 1568 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) prawie oszaleje ze strachu kiedy dowie się, że Marcin (Mikołaj Roznerski) był u niej w pracy i rozmawiał z Michałem (Paweł Deląg)! Chodakowska będzie prawie pewna, że pisarz dał się "pociągnąć za język" jej mężowi i wypaplał wszystko na temat nocy w Krakowie! Czy istotnie Marcin już w 1568 odcinku "M jak miłość" pozna prawdę o wszystkich kłamstwach Izy?

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" Marcin znajdzie Izę w małej kafejce niedaleko wydawnictwa. Tata przyjdzie z Szymkiem (Staś Szczypiński) i fajnym pomysłem, aby rozerwać żonę, która ostatnio jest bardzo zestresowana.

Najpierw w 1568 odcinku "M jak miłość" Szymek pokaże mamie rysunek ich rodziny, który tego dnia zrobił. Iza będzie pod wielkim wrażeniem obrazka, na którym stoją wszyscy szczęśliwi Chodakowscy: ona z Marcinem i dzieci. Ale już chwilę jej dobry nastrój pryśnie jak bańka mydlana! Co się stanie?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1572: Ula ośmieszy się przed Marysią! Zobaczy ją w kompromitującym stroju i postanowi działać - WIDEO

M jak miłość odcinek 1568 ZWIASTUN. Iza ujawni Anecie swoją tajemnicę! Marcin też dowie się o zdradzie?
M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

- To, co może wyrwiemy cię na jakiś dobry obiad? Michał powiedział, że cię tu znajdziemy... - zacznie Marcin. 

- Byłeś u mnie w pracy? - twarz Izy w ułamku sekundy zmieni się i obaczymy, że jest przerażona!

Sytuację w tym momencie 1568 odcinka "M jak miłość" rozładuje Szymek, który spyta tatę, czy może kupić sobie ciastko, a kiedy uzyska zgodę, zostawi rodziców na chwilę samych. 

- Kochanie, Michał powiedział, że to on zawalił podpisanie tej umowy. Nie ty! - Marcin zacznie wyjaśniać Izie, ż domyśla się, skąd jej stres po powrocie z Krakowa.

Ale Iza w odpowiedzi w 1568 odcinku "M jak miłość" będzie tylko milczeć i uciekać przed mężem wzrokiem. Wtedy Chodakowski postanowi zagrać już w otwarte karty. 

- Iza, co się dzieje?! - zapyta wprost.

Iza nie zdecyduje się w 1568 odcinku "M jak miłość" powiedzieć Marcinowi prawdy o tym jak upiła się do nieprzytomności w Krakowie, a rano obudziła nago w łóżku ze swoim szefem. Szkoda, bo jej milczenie będzie miało straszne konsekwencje dla całej rodziny Chodakowskich!

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1574: Dramat dzieci Izy i Marcina po ich rozstaniu. Chodakowski nawet nie pożegna się z Szymkiem i Mają 

M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1568: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze