M jak miłość, odcinek 1565: Patrycja przyzna się Marcie do seksu z Łukaszem. Odkryje wreszcie, że to jej syn?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1565: Patrycja przyzna się Marcie do seksu z Łukaszem. Odkryje wreszcie, że to jej syn?

M jak miłość, odcinek 1565: Patrycja przyzna się Marcie do seksu z Łukaszem. Odkryje wreszcie, że to jej syn?

2021-01-26 21:56

W 1565 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska), po kolejnej upojnej nocy z Łukaszem (Jakub Józefowicz), zwierzy się Marcie (Dominika Ostałowska) ze swoich seks schadzek. Tym razem Wojciechowska nie będzie już tak zachwycona i przypomni koleżance, że kochanek jest w wieku jej syna... To nie zrazi Argasińskiej, bo odwiedzi Łukasza i tuż pod nosem męża zaczną uprawiać seks! Wygląda na to, że Marta w 1565 odcinku "M jak miłość" może zacząć kojarzyć fakty. Dowie się, że przyjaciółka sypia z jej synem?

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Patrycja i Łukasz znów będą po spędzeniu namiętnego weekendu. Argasińska nie ma pojęcia, że romansuje z synem przyjaciółki. Znów pójdzie do Marty opowiadać o szalonych nocach. 

- Twój mąż... niczego się nie domyśla? - zapyta w końcu Wojciechowska.

- Nie, żyjemy trochę osobno... Widzisz, ja jestem dla niego... przezroczysta - wyjaśni Patrycja. - Nie jest sobie w stanie wyobrazić, że ktoś mógłby się mną zainteresować, a na pewno nie... - potwierdzi Patrycja w 1565 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

W 1565 odcinku "M jak miłość" Marta nie będzie już tak zachwycona opowieściami koleżanki. 

- ...facet w wieku mojego syna? Jesteś pewna, że wiesz, co robisz? - spróbuje jeszcze raz wypowiedzieć swoje zdanie Marta.

Prawda jest taka, że Argasińska nigdy nie czuła się doceniona przez męża, prawdopodobnie już go nie kocha, a młody facet zawrócił jej w głowie. Niestety nie ma pojęcia, że romansem naraża siebie, swoją pozycję, karierę Łukasza i ich relację z Martą. W 1565 odcinku "M jak miłość" Patrycja niewiele myśląc, pójdzie na kolejną seks schadzkę prosto do pracy kochanka, czyli szpitala! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

Patrycja i Łukasz z "M jak miłość" stracą dla siebie głowę. Do tego stopnia, że poniesie ich fantazja i zaczną grę wstępną tuż pod nosem Argasińskiego (Karol Strasburger)! To Aneta (Ilona Janyst) wybawi ich z opresji. Jednak jeśli jedna osoba już wie o ich romansie, wkrótce będą wiedzieli inni. Marta również wydaje się być bardzo podejrzliwa. Wygląda na to, że niedługo w "M jak miłość" prawda wyjdzie na jaw i zaczną się prawdziwe kłopoty. Oby ten romans był tego warty. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze