M jak miłość, odcinek 1564: Kamil odsłoni przed Anitą prawdziwą twarz. To dlatego jest takim draniem - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1564: Kamil odsłoni przed Anitą prawdziwą twarz. To dlatego jest takim draniem - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1564: Kamil odsłoni przed Anitą prawdziwą twarz. To dlatego jest takim draniem - WIDEO

2021-02-08 20:28

W 1564 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) przekona się do czego jest zdolny Kamil (Marcin Bosak)! Najpierw ją wyśmieje i upokorzy, a kiedy sekretarka go popędzi i nie będzie chciała znać Gryc zrozumie jak wielki błąd popełnił. To będzie przełom w relacjach Kamila i Anity. Nie dość, że w 1565 odcinku "M jak miłość" samotny ojciec Poli (Hania Nowosielska) odsłoni przed jej opiekunką i przyjaciółką prawdziwą twarz, to jeszcze wyzna jej swoje uczucia. I nie będzie chodziło tylko o Polę! Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1564 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Z Kamila w 1564 odcinku "M jak miłość" wyjdzie niezły drań! Choć Anita jest dla niego ogromnym wsparciem i dzięki jej trosce i miłości Pola jakoś znosi fakt, że własna matka ją porzuciła, to Gryc zachowa się wobec niej wyjątkowo okrutnie. Powie o kilka słów za dużo, wyśmieje Anitę kiedy zobaczy jej profil na portalu randkowym. A kiedy sekretarka uderzy go w twarz w 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil obróci wszystko w żart. Zrozumie, jak bardzo ją właśnie zranił. Żeby to naprawić wciągnie Magdę (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w swoją intrygę.

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1564: Kłamstwo Kamila obróci się przeciwko Magdzie. Nadal ją kocha i pożałuje przyjaźni z Grycem - ZDJĘCIA

Specjalnie dla Anity w 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil urządzi imprezę na Deszczowej w ogrodzie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Żeby ją tam ściągnąć ubłaga Magdę, by pomogła mu przekonać sekretarkę, że to "firmowy grill". - Mnie nie uwierzy. Tobie tak. Liczę na twoją inteligencję i dar przekonywania!

Tyle tylko, że Magda w 1564 odcinku "M jak miłość" się nie zgodzi. Stanie po stronie Anity i nie będzie chciała pomóc byłemu kochankowi. - To ja mam ją zaprosić? Traktujesz mnie cholernie instrumentalnie, wiesz? Anitę też! - Robię to dla dziecka... Jeśli nie przeproszę Anity, Pola będzie nieszczęśliwa… i nie da mi żyć! - I to ma być wytłumaczenie?!

M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i wciągnie Magdę w podłe kłamstwa

Nie przegap: M jak miłość. Matka Poli przyjedzie po córkę. Wyrodna Weronika przypomni sobie o dziecku

Wściekła Anita w 1564 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Magdzie, że nie ma ochoty widzieć się z Kamilem. - Znowu się ścięliście? - zapyta Budzyńska, udając, że o niczym nie wie. - Daj spokój, to ostatni burak i cham!Przy Deszczowej w 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie czekał na Anitę z bukietem kwiatów.

I padnie nawet przed nią na kolana, żeby mu wybaczyła. - Błagam… - To ja błagam! O wybaczenie... Oskarżony wykazał skruchę, obiecał poprawę… Nie można tego lekceważyć! Początkowo Anita będzie nieugięta, ale Kamil w 1564 odcinku "M jak miłość" zdobędzie się na szczere wyznanie uczuć. I przyzna, że nie chodzi mu tylko o Polę!

- Nic z tego, to recydywa! Policzmy, ile razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy mnie obraziłeś…

- Ale ty jesteś szlachetna i wspaniałomyślna... I zawsze mi wybaczałaś! Co ci szkodzi jeszcze ten jeden raz?... Naprawdę cię lubię i chciałbym, żebyśmy pozostali kumplami. - Kłamca… - Akurat nie tym razem!

M jak miłość odc. 1564. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1564. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)

W obronie ojca w 1564 odcinku "M jak miłość" stanie Pola. To 5-letnia córka Kamila przekona Anitę, żeby mu wybaczyła.- Nie podobają ci się kwiatuszki? Są takie ładne… Pomagałam tacie wybrać! - Poddaję się... Nie mam z wami żadnych szans! Ale jeszcze jeden taki numer z twojej strony i… - Przypilnuję tatę! Już nigdy nie zrobi nic głupiego!

Po przeprosinach Kamila w 1564 odcinku "M jak miłość" Anita odbędzie z nim szczerą rozmowę. Pierwszą od chwili, gdy się poznali. - Zadałeś sobie sporo trudu… - Miło, że doceniasz moją inwencję! - Dlaczego taki jesteś? Doktor Jekyll i mister Hyde…

Gryc, który ma za sobą wiele nieszczęśliwych romansów i nadal kocha Magdę w 1564 odcinku "M jak miłość" powie Anicie, że płaci za wszystko co zrobił w przeszłości. - Nie wiem. Może to jakaś kara z poprzedniego wcielenia? Niektórzy tak mają... Schrzanią wszystko, co dobrego przyniesie im los. Jakaś skaza na życiorysie, nie wiem, klątwa?

Wtedy w 1564 odcinku "M jak miłość" Anita wspomni też o nieszczęśliwej miłości. - Wiem coś o tym... - doda tylko, bo sama sporo w życiu przeszła. 

M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak)
Najnowsze