M jak miłość. Matka Poli przyjedzie po córkę. Wyrodna Weronika przypomni sobie o dziecku

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Matka Poli przyjedzie po córkę. Wyrodna Weronika przypomni sobie o dziecku

M jak miłość. Matka Poli przyjedzie po córkę. Wyrodna Weronika przypomni sobie o dziecku

2021-01-19 9:31

Weronika z "M jak miłość" to tajemnicza matka Poli (Hania Nowosielska), była kochanka Kamila Gryca (Marcin Bosak), która podrzuciła mu dziecko, a potem zrzekła się praw do córki. Wkrótce w "M jak miłość" okaże się kim jest Weronika. Bezlitosną dla córki bohaterkę zagra Ewelina Kudeń-Nowosielska, która prywatnie jest mamą Hani Nowosielskiej. Ze zdjęć z planu serialu wynika, że matka Poli przyjedzie do Polski z Londynu, by zabrać córkę Kamilowi. Po tym jak porzuciła dziecko jak rzecz, teraz zmieni zdanie. Ale Kamil nie odda jej córki bez walki.

Kiedy Pola z "M jak miłość" odzyska matkę, a Weronika przyjedzie po córkę?

Kim jest matka Poli w "M jak miłość"? Na to pytanie widzowie poznają odpowiedź już w 1558 odcinku "M jak miłość" kiedy pierwszy raz pokazane zostanie zdjęcie Weroniki. Z pozoru ciepła, kochającą kobieta, za którą Pola tak bardzo tęskni i którą kocha bezgranicznie to diabeł wcielony. Egoistka, która zostawiła Polę, bo córka nie była jej już potrzebna do szczęścia. Podrzuciła 5-letnią dziewczynkę Kamilowi, choć córka nie znała wcześniej biologicznego ojca, widziała go zaledwie dwa razy w życiu.

Pola miała zostać u Gryca tylko na wakacje, a później Weronika obiecywała, że zabierze ją do domu do Londynu. Zrzekła się jednak praw rodzicielskich, bo uznała, że nie nadaje się na matkę. I do tego w 1558 odcinku "M jak miłość" powiedziała Poli, że nigdy nie będą razem! Zrobiła to w tak okrutny sposób, że dla 5-latki stało się jasne, że mamusia już jej nie kocha.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Bezwzględna, bezlitosna Weronika już wkrótce pojawi się w "M jak miłość" osobiście. Była kochanka Kamila przyjedzie do Polski z Londynu. Po co? Najpewniej, żeby zabrać mu dziecko! Znając ją to zmieni zdanie i uzna, że jednak chce być mamą dla Poli. Dojdzie do tego, że z Polą będzie musiała uciekać z domu przy Wietrznej Anita (Melania Grzesiewicz), uwielbiana ciocia i opiekunka, która zastąpiła dziewczynce mamę. Wszystko wskazuje na to, że Gryc nie odda Weronice córki bez walki. Nie po tym ile Pola wycierpiała przez matkę.

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Kto zagra matkę Poli w "M jak miłość"?

W roli Weroniki w "M jak miłość" już niebawem pojawi się Ewelina Kudeń-Nowosielska. 34-letnia aktorka rok temu zagrała już w serialu, ale zupełnie in inną postać. W 1472 odcinku wcieliła się w matkę Igora, kolegi Szymka (Staś Szczypiński) z przedszkola. Prywatnie Ewelina Kudeń-Nowosielska jest mamą Hani Nowosielskiej i żoną aktora Bartłomieja Nowosielskiego, który grał Andrzeja Tomalę w "Barwach szczęścia". Aktorska para oprócz Hani ma jeszcze jedną córkę, 9-letnią Zosię.

M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze