M jak miłość, odcinek 1563: Brutalnie pobity Paweł wplącze Kingę i Piotrka w swoje kłamstwa. Nikt mu nie uwierzy? - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Brutalnie pobity Paweł wplącze Kingę i Piotrka w swoje kłamstwa. Nikt mu nie uwierzy? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1563: Brutalnie pobity Paweł wplącze Kingę i Piotrka w swoje kłamstwa. Nikt mu nie uwierzy? - ZWIASTUN

2021-02-01 14:35

W 1563 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zostanie skatowany przez dwóch bandytów, bo będzie chciał chronić Piotrka (Marcin Mroczek) i jego rodzinę. Poda się za brata kiedy zaczną go szukać podejrzane zbiry. Brutalnie skatowany Zduński nie będzie chciał nikomu powiedzieć co mu się stało. Prawdę w 1563 odcinku "M jak miłość" poznają tylko Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek). Żeby nie martwić rodziny Paweł poprosi brata i bratową, żeby pomogli mu okłamać najbliższych i upozorować wypadek. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bestialski napad na Pawła w "M jak miłość" to sprawka Kamili Jabłońskiej (Anna Gorajska). Odtrącona przez Piotrka prawniczka wystawi go niebezpiecznemu klientowi Rykalskiemu (Paweł Hartlieb). Dlaczego to zrobi? Bo w 1563 odcinku "M jak miłość" przegra jego sprawę, a Rykalski dopadnie ją w kancelarii i zrobi się agresywny. Kamila ze strachu zrzuci wszystko na Piotrka, a potem zadzwoni do niego z ostrzeżeniem. Nie będzie nawet podejrzewała, że jej koniec jest blisko. 

Zrządzeniem losu w 1563 odcinku "M jak miłość" bandyci nasłani przez Rykalskiego pojawi się przed bistro Kingi akurat wtedy kiedy Paweł będzie spokojnie popijał kawę. Słysząc rozmowę zbirów i widząc, że Piotrek z rodziną zbliża się do lokalu, podejdzie do oprychów i poda się za brata. Tym samym w 1563 odcinku "M jak miłość" Paweł stanie się ofiarą brutalnego ataku. Gangsterzy nieźle go załatwią.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek pomści skatowanego Pawła! Zadrze z bezwzględnym bandziorem - WIDEO

Skatowanego Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość" znajdzie Piotrek, który będzie przerażony widząc go w takim stanie. - Chcieli cię dorwać, ale im dowaliłem... - wyjaśni Paweł. - Dzwonię na policję i po karetkę! Muszą cię obejrzeć!- Nie dzwoń nigdzie. Przecież widzisz, że nic mi nie jest. Sam sobie dojdę do szpitala.

Mimo sprzeciwu Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek wezwie karetkę i pojedzie z bratem do szpitala. Szybko jednak stamtąd wyjdą, bo u Zduńskiego lekarz nie stwierdzi żadnych poważnych obrażeń. Aż wreszcie mąż Kingi zdobędzie się na przeprosiny. - Sorry, że za mnie oberwałeś...- Ty też nie raz ratowałeś mnie z opresji. - Facet za to zapłaci! Nie puszczę mu tego płazem!- Może lepiej niech policja się tym zajmie..

M jak miłość, odcinek 1563 ZWIASTUN. Rozpacz Soni w szpitalu u Janka. Paweł brutalnie pobity, bo poda się za Piotrka! Kamila go wystawi

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

- Niby zwykły klient. Prowadziliśmy jego sprawę w kancelarii. Chodziło o ubezpieczenia. Spora kasa. Ja zacząłem, potem przejęła to Kamila i przegrała!- wyjaśni Piotrek. A dla Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że to Kamila go wystawiła.

A kiedy później w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek i Kinga znów spotkają się z Pawłem, z ust prawnika padnie ważna obietnica. - Kamila jedzie właśnie na posterunek złożyć zeznania. Dorwiemy tych gnoi!

Jednak dla Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość" będzie liczyło się tylko to, by nikt się nie dowiedział o tym, co go naprawdę spotkało. - Tylko chcę, żeby ta historia została między nami. Jutro na obiedzie powiemy, że testowałem nowy rower - poprosi brata i bratową. Zduńscy ukryją prawdę nie tylko przed matką Marysią (Małgorzata Pieńkowska), ale także przed babcią Barbarą (Teresa Lipowska), która zaprosi ich na obiad.

M jak miłość odc. 1563. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1563. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze