M jak miłość, odcinek 1563: Awantura u Zduńskich. Kinga zmusi Piotrka do wyjazdu do Grabiny

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Awantura u Zduńskich. Kinga zmusi Piotrka do wyjazdu do Grabiny

M jak miłość, odcinek 1563: Awantura u Zduńskich. Kinga zmusi Piotrka do wyjazdu do Grabiny

2021-01-28 20:44

W 1563 odcinku "M jak miłość" w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) wybuchnie awantura, której powodem będzie Paweł (Rafał Mroczek). Wojna między Zduńskimi o Kingę doprowadziła do tego, że bracia pokłóci się i zerwali kontakt. Cała rodzina Mostowiaków straci cierpliwość i postanowi interweniować, żeby wreszcie ich pogodzić. Okazją do pojednania będzie obiad w Grabinie. Niestety w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek się zbuntuje i nie będzie chciał jechać. Kinga przywoła jednak męża do porządku i zmusi do wyjazdu... Co na to Zduński?

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Konflikt w "M jak miłość" między Piotrkiem i Pawłem wyprowadzi z równowagi nie tylko Kingę, ale także matkę bliźniaków, Marysię Rogowską i babcię Barbarę. Kobiety postanowią połączyć siły, żeby pogodzić skłóconych braci. Z inicjatywą wyjdzie seniorka rodu Mostowiaków, która zaprosi wszystkich na rodzinny obiad do Grabiny. A po tym co w 1563 odcinku "M jak miłość" Marysia usłyszy od Kingi nie będzie miała żadnych wątpliwości, że muszą coś zrobić z tym sporem bliźniaków. Na ojca i wujka poskarży się nawet Misiek (Aleksander Bożyk), który wymarzy sobie nowy rower, ale Piotrek nie będzie chciał prosić Pawła o pomoc i kupić synowi roweru w sklepie brata!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Koniec Kamili. Wystawi Piotrka bandytom i gorzko tego pożałuje - WIDEO

Kiedy w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek dowie się o zaproszeniu do Grabiny nie zgodzi się na wyjazd do rodzinnego domu Mostowiaków. Marysia tak tego nie zostawi! Postanowi zachęcić syna, żeby pogodził się z Pawłem, bo przecież cierpi na tym cała rodzina. - Dlaczego jesteś taki zawzięty? O co ci właściwie chodzi?

Zduński w 1563 odcinku "M jak miłość" znów wyciągnie sprawę zakazanej miłości Pawła do Kingi. - Był nielojalny. To mało? Pewnych rzeczy po prostu się nie robi! Rogowska stanie po stronie syna! Przekonana, że Paweł nie przekroczył żadnej granicy, a jego uczucie do bratowej szybko się wypaliło. - Dobrze wiesz, że to nieprawda! Paweł nigdy nie zrobiłby ci żadnego świństwa… A ja mam dosyć tej rodzinnej kłótni! Musicie się porozumieć. I to jutro na wspólnym obiedzie w Grabinie. Paweł też tam będzie, babcia go zaprosiła.

Słysząc planach babci Piotrek w 1563 odcinku "M jak miłość" ostro zaprotestuje. - Jeżeli Paweł tam będzie, to ja nie jadę!

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

W 1563 odcinku "M jak miłość" u Zduńskich wybuchnie kolejna awantura, do której włączy się Kinga. Słysząc o buncie ukochanego, Kinga zdecydowanie wkroczy do akcji. Nie pozostawi mężowi żadnego wyboru. - A właśnie, że pojedziesz! Możesz się sobie obrażać na Pawła do końca świata... ale pojedziesz do Grabiny ze względu na babcię, na mamę i na mnie! Słyszysz?!- Właśnie! - doda Marysia.

Nikt jeszcze wtedy w 1563 odcinku "M jak miłość" nie przewidzi tragedii jaka spotka Pawła, która będzie punktem zwrotnym w jego relacjach z Piotrkiem.

M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze