M jak miłość, odcinek 1562: Zabójca w kościele przed ślubem Janka i Soni. Ksiądz go spłoszy, ale bandyta nie odpuści - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1562: Zabójca w kościele przed ślubem Janka i Soni. Ksiądz go spłoszy, ale bandyta nie odpuści - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1562: Zabójca w kościele przed ślubem Janka i Soni. Ksiądz go spłoszy, ale bandyta nie odpuści - WIDEO

2021-01-27 14:59

Zabójca w 1552 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w kościele jeszcze przed parą młodą! Czy w planie mordercy był jeszcze bardziej widowiskowy dramat i strzały do Janka (Tomas Kollarik) miały paść przed ołtarzem? Ten wariant wydarzeń pokrzyżuje bandycie ksiądz (Maciej Damięcki), który przepłoszy drania. Ale zabójca Janka to zawodowiec - będzie miał "plan b", który niestety mu się powiedzie. Zobacz koniecznie WIDEO z zamachu na Janka z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1562 JANEK POSTRZELONY - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" zabójca Janka uda się na rekonesans do kościoła. Zauważy go ksiądz, który zwykłym powitaniem przepłoszy bandytę. Czy gdyby nie proboszcz parafii w Lipnicy, strzały do komendanta padłyby przy ołtarzu?

Mafijny cyngiel wybierze się na wycieczkę do kościoła o poranku w 1562 odcinku "M jak miłość". W tym czasie Sonia i Janek będą cieszyć się sobą i szczęściem, które już za kilka godzin mają sobie przysiąc na całe życie... Ale mafijny zabójca dramatycznie pokrzyżuje ich plany!  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!
M jak miłość, odc. 1562: zabójca Janka (Andrzej Mamcarz)

i

Autor: tvp/vod

Bandyta uważnie przeczyta ogłoszenia parafialne w 1562 odcinku "M jak miłość", wśród których widniała będzie zapowiedź ślubu Janka i Soni. Czy tylko w tym celu przyjdzie do kościoła?

- Zapowiedzi: Jan Morawski - kawaler i Sonia Krawczyk - panna. Oboje z parafii w Lipnicy - zapowiedź - I - przeczyta bandzior, a żeby widzieć dobrze uniesie ciemne okulary. 

I w tym właśnie momencie 1562 odcinka "M jak miłość" pod kościołem rozlegnie się: - Szczęść Boże! - księdza proboszcza.  

Zabójca nie zdąży ponownie zasłonić twarzy okularami i przez ułamek sekundy proboszcz będzie widział jego twarz! A zaraz później bandyta z terenu parafii ucieknie. Zobaczymy go jakiś czas później w 1562 odcinku "M jak miłość", kiedy to właśnie on odda strzały w kierunku Janka i prawie go zabije.

Czy ksiądz proboszcz rozpozna mordercę? Czy zostanie świadkiem na procesie przeciw mafii? W jakim stanie bęzie Janek po strzałach zamachowca? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!  

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1561: Aneta wychowa dzieci Izy i Marcina! Weźmie się ostro za Szymka i Maję

M jak miłość, odc. 1562: ksiądz (Maciej Damięcki)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1562: zabójca Janka (Andrzej Mamcarz)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze