M jak miłość, odcinek 1561: Aneta przyłapie Łukasza na schadzce z żoną ordynatora. Ujawni ich romans w szpitalu?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Aneta przyłapie Łukasza na schadzce z żoną ordynatora. Ujawni ich romans w szpitalu?

M jak miłość, odcinek 1561: Aneta przyłapie Łukasza na schadzce z żoną ordynatora. Ujawni ich romans w szpitalu?

2021-01-05 17:04

W 1561 odcinku "M jak miłość" płomienny romans Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) wymknie się spod kontroli! Kochankowie zrobią z ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger) głupka, kiedy za jego plecami i na jego oddziale szpitalnym, w tajemnicy będą urządzać sobie sprośne schadzki. Ani szef Wojciechowskiego, ani Marta (Dominika Ostałowska), czyli przyjaciółka Patrycji, nie będą świadomi co wyprawiają kochankowie. W 1561 odcinku "M jak miłość" to się jednak skończy, bo czujna Aneta (Ilona Janyst) nakryje ich na dyżurze!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" Łukasz kompletnie straci głowę dla żony ordynatora. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" pomoże jej podczas stłuczki i wybawi z opresji, a niedługo potem zacznie się ich płomienny romans. Dojdzie do tego, że związek z Kasią (Paulina Lasota) stanie się przeszłością, a Wojciechowski całą swoją uwagę skupi na dojrzalszej od niego kobiecie. Oczywiście chłopak będzie zdawał sobie sprawę, że jeśli jego romans z Patrycją wyjdzie na jaw, może się pożegnać z pracą, więc będzie się bardzo starał, aby do tego nie doszło. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Sandra pokaże Wernerowi prawdziwą twarz! Długo z nią nie wytrzyma?

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

W 1561 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Patrycja umówią się na schadzkę w szpitalu. To będzie bardzo ryzykowne zważając uwagę na fakt, że tuż obok będzie urzędował ordynator Argasiński. Marta również nie będzie miała pojęcia, co wyprawia syn. Napaleni kochankowie w końcu "wpadną" i nie będą dość ostrożni, bo nakryje ich Aneta! Chodakowska mocno się zdziwi widząc Łukasza w ramionach żony szefa. W 1561 odcinku "M jak miłość" mocno się zastanowi co zrobić z taką informacją, a wszyscy wiedzą, że Aneta kocha intrygi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

W 1561 odcinku "M jak miłość" Aneta na pewno weźmie pod uwagę fakt, że nie cierpi swojego szefa. Wszystko przez to, że wiecznie ją krytykuje i pozwala sobie na niewybredne komentarze. Może to więc wpłynąć na fakt, że nie wyda kolegi. Poza tym musi pamiętać, że kiedyś sama flirtowała z Łukaszem, by dogryźć Olkowi (Maurycy Popiel). Co prawda nie mieli romansu, ale sama nie była święta. W 1561 odcinku "M jak miłość" Aneta najprawdopodobniej machnie na ten romans ręką, ale to nie będzie znaczyło, że prędzej czy później Łukasz i Argasińska naprawdę przesadzą i wszystko wyjdzie na jaw. 

Najnowsze