M jak miłość, odcinek 1560: Mateusz złoży matce Lilki ważną obietnicę! Uratuje rodzinę w tragicznej chwili

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1560: Mateusz złoży matce Lilki ważną obietnicę! Uratuje rodzinę w tragicznej chwili

M jak miłość, odcinek 1560: Mateusz złoży matce Lilki ważną obietnicę! Uratuje rodzinę w tragicznej chwili

2021-01-25 12:35

W 1560 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) będzie patrzył na rozpad rodziny Lilki (Monika Mielnicka). Odkąd dowiedziała się, że jej ojcem jest Jacek (Tomasz Sobczak), śmiertelnie obrazi się na rodziców. Załamana i roztrzęsiona Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) będzie przekonana, że własne dziecko się jej wyrzekło. W "M jak miłość" to Mateusz wyciągnie do niej pomocną dłoń i złoży jej ważną obietnicę. Banachowa zacznie płakać ze wzruszenia.

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Mateusz będzie musiał wkroczyć w rodzinny spór Lilki. Po tym, jak dziewczyna dowiedziała się o tym, że to Jacek jest jej biologicznym ojcem, nie zdoła powstrzymać emocji. Banachowa będzie płakać i szlochać nad losem córki.

- Nie chcę rozmawiać ani z tym człowiekiem, ani z matką. Nie chcę słuchać ich tłumaczeń, kłamstw, niczego (...) Nawet nie próbuj ich bronić! Oszukiwali mnie, okłamywali przez całe życie. A teraz co? Mam się uśmiechać i mówić, że wszystko jest ok.? - Lilka zacznie wyrzucać swoje żale do Mateusza.

- Ale to nie tak, po prostu... Może jednak powinnaś wysłuchać... - Mostowiak postara się przetłumaczyć coś dziewczynie. 

- Nie, nie ma mowy, wracam do Warszawy, teraz! Odwieziesz mnie? - Lilka uprze się w 1560 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku!

M jak miłość, odcinek 1560 ZWIASTUN. Ostre starcie Magdy z Kamilą. Lilka zdemoluje bistro. Artur zobaczy Marysię z Jackiem

W 1560 odcinku "M jak miłość" Mateusz postanowi sam pójść do Banachowej, która będzie w koszmarnym stanie.

- Lila czeka w samochodzie, poprosiła mnie, żebym wziął jej rzeczy. Jedziemy do Warszawy - powie chłopak do Krystyny.

- Tak mi przykro...

- Ona jest teraz w szoku. Jak ochłonie to postaram się ją nakłonić, żeby z mamą porozmawiała. 

- Naprawdę zrobisz to dla mnie? Dziękuję synku! - Banachowa w "M jak miłość" niezmiernie się wzruszy, że Mostowiak chce jej pomóc. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

Krystyna i Jacek z "M jak miłość" sami podejmą decyzję, że muszą jechać za Lilką do Warszawy. Będą czekać w bistro, żeby się nią dogadać. Trzeba jednak przyznać, że mają u Mateusza dług wdzięczności, bo to on uspokajał Lilkę i nie pozwoli, żeby całkowicie odwróciła się od rodziców. W końcu w 1560 odcinku "M jak miłość" rodzicom uda się powiedzieć parę słów przeprosin i wyjaśnień córce. Nie oznacza to jednak, że się pogodzą. Tylko Mostowiak będzie dla dziewczyny zaufaną osobą, na którą zawsze może liczyć. 

Najnowsze