To koniec wojny

i

Autor: Materiały prasowe TVP

M jak miłość, odcinek 1560: Kamila nie przestaje walczyć o Piotrka. Oskarży Kingę o pobicie!

2021-01-24 9:42

Konflikt, który rozpętał się w serialu "M jak miłość" między Kingą (Katarzyna Cichopek) a Kamilą (Anna Gorajska), wcale się nie zakończył. Prawniczka nie zamierza się poddać w walce o serce Piotrka. Do czego posunie się tym razem w 1560 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) odwiedzi niespodziewanie Zduńską (Katarzyna Cichopek) na Deszczowej. Ogarnięta obsesją na punkcie Piotra (Marcin Mroczek) prawniczka nie potrafi pogodzić się z faktem, że Zduńskim udało się zażegnać małżeński kryzys, i znów zamierza podważyć zaufanie Kingi do męża. Kamila nie zawaha się, by zadać cios poniżej pasa. Zacznie przekonywać swoją rywalkę, że łączył ją z Piotrkiem płomienny romans i zacznie ostrzegać przed jego kolejnym skokami w bok. Wściekła Kinga nie da jednak wiary jej słowom i wyprowadzi nieproszonego gościa ze swojego ogrodu.

Upokorzona kobieta postanowi nieprzyjemny incydent wykorzystać przeciwko Zduńskiej. Jeszcze tego samego dnia rozżalona zadzwoni do Piotra, oskarżając jego żonę o pobicie. Czy Kamili uda się w końcu postawić na swoim i na nowo wzniecić kryzys w jego małżeństwie?

\

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze